Sand Storm
Sand Storm - náhled

Bouře písku je, svým způsobem, moc zábavná hra. A ne v dobrým smyslu. Zkusím a vysvětlit proč. Hra je nastavený v první válce zátoky, a d

...

Clockwiser Recenze

Recenze | Screeny


Clockwiser je jednoduchá ještě obtížná hra hádanky týmovým Hoiem. V každé úrovni, vy máte stavebnici nalevo obrazovky a další sady na pravé straně. Váš cíl je aby pohyboval bloky nalevo tak oni rovnají se jedním na pravé straně, a všechno vy můžete dělat je pohybovat bloky nalevo výběrem chomáč o nich a rotační je buď ve směru hodinových ručiček nebo proti směru hodinových ručiček, jak titul naznačuje.

Vy máte omezení času dokončit každou úroveň, která začíná počítání jakmile vy udělá váš první krok. Pro pohybovat bloky, vy držení-and - drag myš aby táhnula box kolem nich, a potom užívat knoflíky na spodní části-zanechaný točit je. Knoflíky na spodním části-právu vám dovolí spustit znovu nebo opustit úroveň. Po každé úrovni vy dostanete heslo v případě, že vy chcete vrátit se k tomu později.

Hra má 100 úrovně, v rozsahu od snadný-Peasy, které je hlavně vést vás skrz základy hry, nemožné, kde vy jen mají několik sekund aby dokončily mozkové-záchranné úrovně. A jestli oni nejsou dost, tam je také zabudovaný rovný editor aby přidal k veselé zábavě. V případě, že vy jste barvoslepí, hra má sadu barev tak vy můžete rozlišit jinak barevné bloky.

Tam je různá písma hůlkové v hře, každý s jejich vlastním jedinečným chováním: Barevné blokuje - standardní chování: zničitelný, pohyblivý a ovlivněný gravitací. Kov - nezničitelný, nepohyblivý a nedotčený gravitací. Cihly - nedotčený gravitací. Zlatý - nepohyblivý. Bomby - vyhodí kdy snížený. Diamanty - Self - replicate kdy snížený. Teleport Pods (multi --barevné) - bloky snížený na vrch jich jsou teleported z jednoho lusku k dalšímu. Anti gravitace (šíp na vrchol) - bloky nad nimi nejsou ovlivněné gravitací.

Grafika a zvuk není nic uvádějící v úžas, přece však dost dobrý pro hru hádanky. Celkově, to je moc originální hra hádanky která bude držet nějakého /každého /žádného fanouška hádanky hákovité po dobu několika hodin, pokus o vyřešit správné tahy aby dokončily každou úroveň, tak já dá tomu 5.

Na kopírovací-ochranné obrazovce, jen tiskne nějaký /každý /žádný dopis. Zvuková karta automaticky je objevená. Hra nebude hrát zvuk pod Windows XP.

ONLINE VERZE: V červnu 10., 2008, týmový Hoi uvolnil online remake Clockwiser. Remake může být hraný zdarma ve www.Playclockwiser.com.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Team Hoi

Obrazek:Clockwiser - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo