Age of Empires
Age of Empires - náhled

Age of Empires je jedna z prvních her založených historických faktech, kterou vyvinula společnost Ensemble Studios a vydala firma Microsoft

...

Chamber of the Sci-Mutant Priestess, The Recenze

Recenze | Screeny


Nejdříve to nejdůležitější: hra je cizí. To je správná slova. Nebo možná "náhodný" budou lepší.

Vy jste Raven, člen tuneru Netwerk, jehož vůdce - eponymní Sci - Mutant Priestess, vhodně pojmenovaný science fiction - byla unesená zlý Protozorqs. Jediný způsob jak vrátit její je aby předal těžké zkoušky v starověkém Protozorq chrámu. Musíte zjistit pět Vort Skulls, který poskytne vám titul Divo, " posel konečného řešení". Toto, kombinovaný s vysoce abstraktním a děsivým designem, posílá spíše zřejmá zpráva že vy jednáte s francouzskou vědou-fikcí ( hra sám se zdá být silně ovlivněný od Moebius a Caza).Možná, že to jsem byl já, ale design a hlavní pocit hry byla vysoce připomínající animovaný kult klasický heavy metal, zvláště část titulovanou ' Taarna ' .

Hra je hraný na polo-odrušovačové s nějakými animovanými rysy, viděný v první- perspektivě osoby (příbuzného s KGB). Po kliknutí na různé aktivní prvky na obrazovce, menu oběžník zdá se, dovolení hráče aby vykonával nějaké-citlivé akce souvislosti (jako "otevřít", "třást", "plnit" apod .). Někdy vy dostanete položky vy můžete použít; a potom vy můžete vždy zužitkovat vaše libry na čtvereční palec-síly.Hádanky jsou částečně Mystovy varianty a částečně klasický ' najít položku a použít to ' hádanky které jsou jádro klasického dobrodružství. Pak znovu, možnost použití vaší zvláštní plné moci přidává další dimenzi. Znaky, které vy setkáte se s mluvit s tebou, ale tam nejsou žádné dialogy v klasickém smyslu.Grafika jsou, jak jsem řekl předtím, než, cizí a souhrn, s konečným ' organickým ' pohledem. Z toho co viděl jsem, to je ochranná známka Exxos. Technika-moudrý to je spíše hezký, dokonce chvályhodný dobrý, daný rok produkce.

Když přijde na hudbu, tam opravdu není moc aby nebyl řečeno. To byl udělané Stephane Picq duny a ztratila Edeninu slávu. V této hře, on nemá ukázaný jeho talent, ačkoli, tak hudba je téměř ne-jsoucí a zvukové efekty hlavně se skládají ze spíše nesouhlasných pípnutí, bublání, pištění, a průměrné pokusy o napodobující řeč. Mohl být mnohem lepší, ale mohl také být mnohem horší.

Hra sám je kratičký: To může být dokončený v asi půli hodinách jestli vy jste veteránský hráč. To je škoda, opravdu, zvláště daný naprostý potenciál dobrodružství ve vysoce neobvyklých nastaveních a zajímavém předpokladu. Na druhé straně, nějaký elementy se zdá být náhodně vygenerovaný, které mírně zvyšují jeho opakování.

Když přijde na konečný rozsudek, já přeji se, abych mohl dát tato hra tři jak hra ale čtyři jak experiment; neobvyklé nastavení, děsivá atmosféra a inovativní rozhraní velmi přidá k zkušenosti hraní, ale krátká délka a chudý zvuk kazí tento drahokam. Jestli vy hledáte standardní, pevné dobrodružství, vy jste nemohli najít to podle chuti. Na druhé straně, pokud se vám líbí nová zkušenosti a velmi dávají přednost neobvyklým řešením a experimentu, pak rozhodně hraje toto málo drahokamu. Nebudete zklamaný.

P.S. Originální titul je KULT nebo přinejmenším to je co to říká na titulní obrazovce. To bylo prodávané jak KULT: Chrám létajícího talíře pro Amigaa. Pak to je uvolněné pro PC popis pod názvem komora Sci - Mutant Priestess.


Rok vydaní: 1989

Vydali: ERE Informatique

Obrazek:Chamber of the Sci-Mutant Priestess, The - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo