Galaxian
Galaxian - náhled

Galaktický je klon světoznámého vesmírný Invaders a to hodně vysvětlí co hra je všechno o. Vy musíte vymazat vlnu po vlně cizích vetřelců

...

Celtic Tales - Balor of the Evil Eye Recenze

Recenze | Screeny


Keltské historky - Balor uhrančivého pohledu je hra, která je, jak ta je nazvaná, inspirovaná s keltskou legendou Balor. On byl enormně silný vládce podsvětí kdo vedl jeho Fomorianses (Fomors v hře), kmenu obrů, terorizovat ostrov Irsko. Z toho dne, všechny Irsko žilo v obavě a zaplatila jemu v bohatstvích každým rokem. Tam musí být jeden vysoký vladař který spojí celé Irsko a vést lidi v boji proti mocný Balor porazit ho jednou provždy.

Hra je brilantní, a docela originální otáčecí-založená strategie. To nikdy neudělalo k vrcholu většinou protože KOEI opravdu neprosit dát to skrz od té doby, co oni obrátili se k utěšit hry v té době. Každý kdo hrál KOEI- ovo předchozí hry jako je romance Three Kingdoms sérií (RTK 3 zahrnulo na tomto místě) bude potěšený aby vidělo nějaké změny v AI, grafice a celém izometrickém pohledu v hře. Když jsem poprvé hrál tuto hru, nerozuměl jsem byl cokoli, ale to byla skutečná veselá zábava aby pohybovala malými lidmi kolem. Nicméně, čím více já jsem hrál to, čím více já jsem zjistil. Tam jsou nějaké věci, které jsou moc dobří pro mou chuť. Já mám rád realitu. Dobře, žádná hra je realistický, zvláště jeden je inspirován legendou, ale nějaké věci hladce zapadají dobře.

Celá hra je udělán s myší. Hra je otočení-založený, opravdu což znamená že každý pohyb je jeden měsíc (13 měsíce ročně!). Vy dáváte příkazy vašim vítězům a utratí příští měsíc podle vašich objednávek. Teď, já jsem zmínil se o "vítězích". Dobře, všechno v zemi Irska je pokračovat s vítězi. Oni jsou oblíbenci ve vašem příkazu. Oni dělají práci ve vašich provinciích jako jsou štípající stromy, zlepšování zemědělské půdy a takové. Množství vašich vítězů se rovná počtu pracovníků, a je také množství vašich vojáků. Obyvatelé Irska jsou tu samozřejmě, ale oni následují šampióna v bitvě, a jestli to šampión je poražen, oni nebojují už ne. Myslím si toto jsem mohl dát vám pocit starých času protože v legendách vy slyšíte o individuálních hrdinech. Každý šampión má jeho vlastní schopnosti a znak, a oni jednají jinak v jiných situacích. Síla je pravděpodobně nejdůležitější, ale to je jako energie. Další schopnosti nemohou zlepšit, jestliže ne šampión nosí položku.

Kdy já jsem zmínil se o "realistický" já jsem měl na mysli logika. My máme zde starověké Irsko. První věc já jako hodně je že tam není ani peníze ani zlato v hře. Ňafejte, žádné peníze vůbec. Tam jsou zrno a dobytek pro jídlo, a kov (čte: kámen) a stromy pro stavení. Já jsem byl našel toto chladný protože já pochybuji tam byl zlaté mince zpět pak. Vy bojujete za slávu, respekt a slávu. Tam jsou tři druhy vítězů: válečníci, pěvci a druidští. Zatímco pěvci a druidský mohou vykonávat jiné druhy kouzla, válečníci jsou experti ve zbrani a souboje. Dva válečníci mohou bojovat se soubojem, a potom vy můžete jen sledovat jak bude ten končit. Neváhejte dává válečníka práci jako dobytek inklinovánínebo přiřadí druidský štípajícím stromům. Bez ohledu na to, co oni dělají, jejich zkušenost bude růst a vítězové zvýší jejich úrovně a proto práce nebo bojuje lépe. Přirozeně, bitvy dalších dají zkušenost než dobytek inklinování. Jestli jsou tam víc než 10 vítězů v provincii, jiní budou spočívat v citadele.

Celé Irsko je rozdělený do provincií, a v každé provincii tam je vesnice, citadela a stan. Ve vesnici vy můžete vidět lidovou vůli, vytvořit položky, pohybovat vašimi vítězi dalším provinciím a tak dále. V citadele vy budete schopen napadnout další provincie, zeptat se provincie řízený jinými kmeny aby podrobily se vy místo toho, propustit šampióna, a tak dále Na začátku, mnoho vítězů se potuluje zemi Irska. Jestli šampión aktuálně je ve vaší provincii, vy budete schopen mluvit s ním nebo rekrutovat jemu ve vašem stanu. On může klesat, ale vy můžete učit se / dozvědět se nějaké kouzlo nebo bojovat se soubojem pro zkušenost. V těchto soubojích vítězích neztratí energii, ale jestli vy vyhrajete, nepřátelský šampión připojí vás. Kromě placení druidský aby učilo vás kouzla, jen jinak udělat to je aby zkusil a náhodně užívat prvotřídní runy a vidět co se stane. Nicméně, runy mohou být rozbitý (a pevný později). Jestli vy napadnete provincii, vědět že nemůžeš vzít víc než 7 vítězové. Během bitvy, počasí může měnit a ovlivňovat prvotřídní pohyb a vidění.

V provinciích, si všimnete okénko s knoflíky (s obrázky) v horní levé části obrazovky. Kliknutí šampión vybere ho (pravé kliknutí zruší volbu jemu), a potom vy můžete vydat nařízení s těmi knoflíky. První řada je pro pracování v provincii a odpočívající, sekunda je pro hurling (důležité cvičení), zkoumání, stavení, obsazení hláskuje a oko je pro pomoc. Oko může být také zapnutý s pravým tlačítkem myšmi jestli žádný šampión je vybraný. Na horní pravé části obrazovky vy můžete vidět informaci o vaší akcii, lidech a tak dále To není tak komplikovaný jak zdá se, ale toto není jeden z těch strategií kde vy ztratíte hned jestli vy neděláte něco pravé. Žádný kmen má skutečnou mateřskou zemi a jestli je tam jídlo, vy budete trvat dlouho. Tam jsou knoflíky nalevo a pravé strany obrazovky. Vy vyřešíte je, s výjimkou rady. Kliknutí to bude vás bude přivádět do vašich rad. Vy budete užívat dívku nalevo moc často aby bylo vidělo co se děje v provinciích které jsou aktuálně známé. Po bitvě tam budou knoflíky pro vězně místo toho.

Danu, bohyně Irska bude žehnat Vám na cestě do porazit Balor přímo ze začátku. Vy dostanete se do vybrat si jednoho vůdce 9 kmenů (v Irsku tam jsou 18); vy můžete stále vidět informaci na jistém kmenu před výběrem. Více hráčů mohou hrát zároveň ale tam není žádné síťové spojení. Vy začnete ve vaší provincii a můžete změnit mezi čtyřmi názory podle světového stran (bodu , že "kompas" v poklesu odejde). Ve skutečnosti, první věci, které se stane je Fomors odvod daně, a můžete si vybrat platit, vyjednávat nebo bojovat v souboji. Jestli vy bojujete, Fomor bude nejspíše rozdrtit vy. Dobře, ať, vítězové DO NOT DIE (moc zřídka ve válce oni dělají). Oni jen ztratí energii a budou potřebovat aby odpočívali pro pár měsíců. Toto jde pro bitvy také. Kdy šampión je mimo energii, on bude zajatý (toto může stát se v dobytku nájezdu příliš) a může být vypovězený z Irska, připojit nepřátelský kmennebo dostat uvolněný zpět k vám. Toto není cizí protože to je lepší aby uvolnilo dobrého šampióna (jestli on nechce připojit vás) aby jste mohli rekrutovat jemu později.

Dohromady, vy byste měl být spravedlivý vladař a budovat váš kmen byl nejsilnější. Tím způsobem vítězové mohou připojit vás a vy můžete podřídit dalším kmenům v pokojném způsobu. Ještě, já pochybuji že mnoho bude se Vám líbí tuto cestu, tak tam je ještě možnost vítězný všeho do tam je jen váš kmen levý. Po nějakém čase vy budete schopen porazit Fomors a Danu může ukázat sebe, ale jen když celé Irsko je sjednocený půjdete válce proti Balor. Má rada je k pronajmutí vaši válečníci cvičit starověkou hru hurlingu, tak jejich síla může zvýšit spolu s jejich zkušeností. Ve válce, to je nejspíše že všichni vítězové z dalších kmenů připojí vás potom co vy úplně porazíte to kmen. Tam bude mnoho věcí aby jednaly s, přece však vy můžete jen zaměřit se na něco (jako válka nebo zlepšování) a zapomenout další materiál.

Grafika v této hře jsou moc hezká. Zvláštní chvála jde pro portréty vítězů, zvláště protože oni vypadají autentický a oni nejsou tažení v známém japonském stylu, který by pravděpodobně byl katastrofální. Hudba je hezký ale zvukové efekty jsou málo syrové. Já myslím, že já jsem nikdy neviděl nejhorší zvukové nastavení. Tam jsou jen 3 podporované zvukové karty a není žádný způsob testovat je. Ještě jestli vy nemáte žádný z těchto nabídnutých karet, vybrat si jeden a prosit provozovat hru. To může pracovat. Jestliže ne, zkusit výběr další. Třebaže nastavení je špatný zdá se že to může udělat hru pracovat s mnoha zvukovými kartami.

Toto nemusí být nejlepší strategická hra že vy vůbec kdy jste hráli, ale vy pravděpodobně budete připouštět že vy nikdy nejste hráli hru s konceptem takto. To může snadno dát vám dojem ze starověkého Irska- ovo způsobu života. Kmeny, jisté události, mnoho jmen a mnoha dalšího materiálu jsou autentické, a vzatý z legend. Jestli vy jste strategický fanoušek nebo jen má podíl na Celts, měl bys rozhodně zkusit tento. Jestli vy jste irští, dobře, dělej, jak chceš.

Hra bezchybně pracuje s VDMSOUND, nicméně vy budete potřebovat udělat nějaké štípání aby mohlo spustit to hladce v DosBox. Nejprve, běžet INSTALL.COM a sada vaše zvuková karta nastavení, pak běží KOEI.BAT.


Rok vydaní: 1995

Vydali: KOEI Co., Ltd.

Obrazek:Celtic Tales - Balor of the Evil Eye - stáhnout

27xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo