Steel Panthers
Steel Panthers - náhled

WWII... Celou cestu z prvního útoku Německem na Polsku k spojeneckému/sovětu branému Berlína. Tady je vaše šance šla zpět včas a znovu pr

...

Carl Lewis Go for the Gold Recenze

Recenze | Screeny


Já pamatuji si dívajícího se Carl Lewisa v roce 1996 Atlandském Olympicsovi, jeho páté Olympijské hry. Jeho výkony nebyly na stejné úrovni jako když on byl mladší. S trochou štěstínebo možná já bych měl říct s nějakými ránami osudu pro ty lépe než jemu tehdy, on vyhrál zlato v skoku dalekém, jeho čtvrtá Olympijská zlatá medaile v stejné události a desáté Olympijské medaili. Kdy někdo zkoušel stáhnout něco moc tvrdý na poli, my jsme měli ve zvyku říct:nejsi Carl Lewis!nejsem si jist kolik jeho jména bylo známý v nynější době, ale zpět pak každý člověk věděl, kdo on byl.

Carl Lewisův jde pro Gold je v podstatě desetiboj hra. Vy dostanete se do soutěžit v deseti událostí, také proti tvému přátelům nebo počítači. Vy dostanete medaile za každou událost, ale nejlepší ve všech událostech také je odměněný. Tam jsou vždy šest atleti konkurenčních a až do pěti mohou být řízený hráči. Vy můžete praktikovat každou událost před soutěží a měl bys pravděpodobně tak udělat aby obeznámili sebe s ovládacími prvky a hrou. Šest atletů se liší jen na vzhled; konečný výsledek závisí na vaší schopnosti jen. Carl Lewis objevuje se jen poradit Vám jestli vy děláte něco špatného.

Hra

interesantně a možná neočekávaný, hra prosí simulovat atletiky trochu spíše než prostě soustřeďující se na rychlost a ohnutá zpět.Toto není typický ' pokračuje v stlačení klávesa tak rychle jak vy můžete do té doby, než vy rozbijete buď váš ruku nebo váš kontroler ' druh hry atletik. Vývojáři vybrali zajímavý přístup k oddělujícím jiným akcím. Úspěšný výkon v každé události vyžaduje zkušené kombinace těchto akcí. Namísto jednoduchého běhu, tam jsou klíčů pro levou a pravou stopu odděleně. Vy můžete stále běžet používání jen jednoho klíče, ale to bude neúčinné. Také, tam jsou klíče k skočit, hodit nebo tlačit, točit nebo vymýšlet si, připravit se a zastavit také. Tak, oštěp událost například vyžaduje, abyste připravili se zdviháním oštěp, běh, hodit a potom zastavit před dosahující pomezní čáry. Akce pro skok daleký budou aby připravil se, běh, skok před pomezní čárou a potom kdy vy padáte na zemi, tiskový skok znovu tak atlet padá vpřed namísto na zádech. Běžící události vyžadují, abyste připravili se před zbraní je propuštěn a potom jednoduše běžet do konce, se skákáním v případě překážek.

Více o rysech

tam jsou také málo hezkých doteků přidaly. Například, v skoku dalekém vy můžete použít vaše nohy zatímco v mid - jump získat několik centimetrů dalších, jako atleti opravdu dělat. V skoku vysokém a skok o tyči, můžete ovládat vaše nohy a zbraně nebo točit vaše tělo. Můžete vykonávat řádně bez těchto detailů, ale vy zkoušíte rozbít záznam , že ano? Vy musíte také starat se o vaší energii, od té doby, co vy potřebovala dost energie aby trvala skrz den. Konkurence je rozčleněný na dva dny. Vy vrátíte nějakou energii mezi událostmi, přece však potřeba aby myslela předem, zvláště od posledních událostí na každém dni běží (400m a 1500m). Možná, že bys mohl potřebovat aby běžel pomalu a provozovat sprint jen na konci. Je tam několik také humorných detailů v hře, přítomný zde jen tak pro legraci, bez ovlivnění hry.

Na začátku, vy obdržíte možnost vytvářející novou hru nebo překládku existující jeden. Toto dává vám možnost mít jiné hry s ušetřeným postupem a záznamy atletů. To jde moc šikovný jestli vy hrajete s jinými přáteli tak vy potřebujete aby drželi oddělené záznamy.

Závěr

If vy dáváte přednost nějaké schopnosti přes jen tlačící běžící klávesu rychlý nebo rychle posun ovládací páky, tato hra může ukázat se být moc zajímavá. To nabízí vše, co potřebuje pro hrát si s tvými přáteli. Grafika a pohyb možná by mohl byl trochu lépe dokonce pro 1990 a málo pípnutí PC tlampač jistě není na požadované úrovni. Ještě, ohnisko je na hře a to může poskytovat veselou zábavu po nějakou dobu. A konečný muset prosit všechny sportovní fanoušky.


Rok vydaní: 1990

Vydali: GameTek, Inc.

Obrazek:Carl Lewis Go for the Gold - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo