Warcraft - Orcs and Humans
Warcraft - Orcs and Humans - náhled

Která hra nepotřebuje žádné úvod? Která herní známý všemi? Která hra je legendární? ... Ne, ne monopol. To je válečnictví. Tento je úplně

...

Cardinal of the Kremlin, The Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra zakládá se na knihu od Tom Clancy (kterou já silně doporučuji vám). Bohužel hra sám není ani jak dobrý ani jak vysoce doporučený. Titul je moc slibování, ještě hra je příliš jednoduchý opravdu vyzývavý.

Po působivé titulní obrazovce hře začíná. Grafika jsou dost dobrá, ale tam není moc co není řečené o zvuku. To není špatná hra, ale mohlo by být o tolik víc!

Hlavní cíl je aby vyvinul váš satelitní systém před Soviets dělá a zároveň prosit chránit je od dostávání jeden. Toto míní vy budete potřebovat aby nastavili výzkumný tým a testovat vaši technologii (ale dávat si pozor, tam je šance , že únik může zdát se při testování). Vy potřebujete aby střežili vaše tajemství a zároveň prosit dostat tajemství druhé strany.

Pro všechno tuto vy potřebujete aby přiřadili lidi různým povinnostem a sledovat jejich postup. Jestli špion je v nebezpečí měl bys odložit jemu nebo jí úkol. Totéž platí o vědcích (jestli oni jsou vyčerpaní).

Občas Archer zahájí boj. Teď toto má je nejchromější částí hry, protože dosáhnout vašeho cíle vy budete purpurový bod na hnědém pozadí a bude muset střílet růžové tečky na stejném pozadí (pokud oni nezačnou tepání vy s džípy, tanky nebo letadly).

Hra nemá žádné fondy, tak peníze není ani zmíněný dokonce když ve skutečnosti to je důležitý faktor v zbrani (nebo pultu-zbrani) vývoji. Dohromady to je simplistní verze toho, co by mohlo být ohromná simulace, proto to zaslouží si nic více pak 3.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Capstone Software

Obrazek:Cardinal of the Kremlin, The - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo