Trugg
Trugg - náhled

Trugg je Dash - type hra balvanu kde vy hrajete robota (Trugg). Musíte sbírat všechny poklady na každé úrovni, ujistí se, že žádný oni an

...

Callahans Crosstime Saloon Recenze

Recenze | Screeny


Callahanský Crosstime salón je jedním z nejvíce zřetelné her vůbec kdy udělané. Jestli vy jste hráli tuto hru předtím, cítí se svobodný aby stáhlo to ihned. Jestli vy jste neslyšeli o tom a milých dobrodružstvích a hádankách, pak ty taky by bys měl stáhnout to najednou.

Vy hrajete Jake Stonebender, pravidelný v Callahanském baru. Tam vy utopíte se vaše zármutky a vyřeší hádanku s ostatními lidmi, vlkodlaky, cizinci, upíry, časem cestovateli, monstry, mluvící pes... Jo, to je cizí obsazení v Callahanské. Hra je založen na knihách napsaných pavoukem Robinsonem. Uvažujte o Callahanský jak křížení mezi na zdraví a Star cesta cantina. Tyto kreatury jsou tvoji přátelé, a kdy oni mají útrapy, vy prosíte vypomáhat je.

Ale nejen tvoji přátelé mají problémy. Celý vesmír má problém také: Bohové rozhodli uzavřou vesmír pro dobrý. Někdo musí chránit den, a to může právě tak dobře být vy. Vaše hledání vezme vás z New Yorku do Rumunska, Manhattanu, Brazílie, vesmíru, budoucnost a, samozřejmě, k bohům sami.

Ty máš co to bere být Jake Stonebender? Můžeš trik bohové a řeší všechny hádanky bez pomoci? Ty máš kuráž, mozky a schopnosti potřebné? Zjistěte. Úkol není jednoduchý - ale pak znovu, šetření vesmír není nikdy.


Rok vydaní: 1997

Vydali: Legend Entertainment Company

Obrazek:Callahans Crosstime Saloon - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo