Dungeon Master II - The Legend of Skullkeep
Dungeon Master II - The Legend of Skullkeep - náhled

Vaše hledání v pánovi žaláře 2 je aby zabránilo Dragoth- ovo oblíbencům z vytvoření - ův Zo brány ' , která by dovolila jemu vstoupit Sku

...

Xenon Recenze

Recenze | Screeny


Xenon úvodu je horní střelec který byl zpočátku vyvinutý a uvolněný pro Amigaovu platformu a byla později převedený na další platformy, včetně DOS.

Mnoho z vás jste slyšeli pro xenon 2: Megablast, slavné pokračování této hry která byla považovaná za jedna z prvních výšky kabin nad hlavou střelci, ale pravděpodobně moc několik málo vy vůbec kdy jste měli šanci na to hrát úplně první. Dobře, jen aby řekl, že tuto hru je moc moc odlišný od jeho známého následníka.

Hra

jak ve většině vesmírných střelců, vy ovládáte vaši loď a vy pohybujete napříč bojištěm. Jeden věc který je zvláštní v této hře která liší se to z dalších podobných her v tomto žánru je skutečnost, že vy můžete změnit vaši letící loď na pozemní vozidlo. To dělá vás schopný střílejících země cílů a také dává vám možnost ovlivňovat pohyb bojiště. Vy můžete vrátit a rolovat obrazovku jakkoliv vy chcete ( toto není možný v letícím lodním módu). Hezká myšlenka a také ne velmi běžný v rolovacích střelcích.

Na cestě skrz tři úrovně vy budete čelit různým typům nepřátel. Část z nich bude namontovaný k zemi (zbraňovým věžičkám), někteří bude létají kolem (málo kosmických lodí) a tam bude nějaké milé pohybující se pozemní miny také. Samozřejmě, vy se setkáte s nějakými šéfovskými nepřáteli také kteří nejsou tak tvrdí aby porazili jakmile vy memorují jejich pohybující se schéma.

Je tam mnoho také studených startů vy můžete sbírat na cestě. Oni zdají se, že potom co vy zničíte specifické nepřátele a může přinést vám různé modifikace jako jsou samonaváděcí střely, zvětšená řemeslo rychlost, silového pole, a tak dále

Stavová obrazovka nalevo je docela dobře vyvinutý a to ukáže vám dokončit status vašeho řemesla. Tam vy můžete vidět vaši energii štítu, studený starty, které vy sesbíral, životy a body vy skórovali.

Grafika a zvukové efekty

Graphics nejsou nejlepší vůbec kdy viděný, ale oni pravděpodobně by dostali průchod v roce 1988. Barvy jsou moc jednotvárné a oni postrádají rozmanitost. To vypadá jako hru zaplatila daň k špatnému převádění z Amigaa, od hry vypadá mnohem lepší na tom platformě.

Pokud jde o zvukové efekty, oni jsou opravdu špatní. Jen pálící zvuky, nějaké exploze a nějaká digitalizovaná řeč na začátku každé úrovně, ale nic víc než to.Naštěstí, vy můžete vypnout zvukové efekty (shlížet v - ův ' ovládací prvcích ' ' odstavec). Hudba není nikde aby byla nalezený, a to je minus v mé knize.

Ovládací prvky

There opravdu není moc co nememorovat v ovládání vaší kosmické lodi jak tam jsou jen knoflíky pro pohybový směr, transformování z řemesla pozemnímu vozidlu a, samozřejmě, akční spínač. Nicméně, klíčové vazby jsou poněkud zvláštní a tak já budu poskytovat je zde jak malá pomoc vám.

• Q - nahoru• A - dolů• O - levý• P - pravý• Z - kosmická loď/vozidlový transformuje• Prostor - požární• F - klopné zvukové účinky na/volný• F3 - přestávka• F10 - Level nový začátek

je důležité všimnout si, že hru podporuje joystickovou kontrolu. To bylo testované na Logitech- ovo Rumblepad 2 a to prací jako šarm. To je moc snadnější aby hrálo tímto způsobem a to je vysoce doporučené.

Osobní názor a

xenon závěru je nikterak ohromná hra. Ve skutečnosti, to dokonce sotva přiblíží se k tomu, být dobrá hra, přinejmenším tato DOS konverze. Já jsem slyšel že další přístavy jsou cesta lépe a má větší hratelnost, ale já jsem neměl příležitost k tomu, vyzkoušet je. Chudé barvy a nedostatek zvukové kulisy jsou vážné trhliny, i když hra může být zajímavé právě teď (zvláště řemeslo/vozidlo transformující části). Já dám tuto hru příděl 2.5 (od to není totálně špatný aby dostalo 2, a to není dost dobrý pro mě abych dal tomu 3).

Dohromady, já poradím, že Vám hrát tuto hru jen v případě, že vy jste zajímáte se o některý z nejrannější žánru a jestli chcete zažít prequel ohromnému xenonu 2: Megablast. Jinak, šla hra tato hra na Amigaovi nebo Atariovi ST (jestli vy máte to možnost) a dělá dokonce neobtěžovat sebe s tímto.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Bitmap Brothers, The

Obrazek:Xenon - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo