Reunion
Reunion - náhled

Reunion jde s jedním z nejdelších a většina impozantních úvodů viděl jsem v historii POČÍTAČOVÉ HRY. To je dobrá věc, protože kdy vy začn

...

Bumpys Arcade Fantasy Recenze

Recenze | Screeny


Předtím než vy je hra v kterém vy dostanete unavený z bouchání, přece však vy vždy budete chtít uhodit stále více. Proč? Protože tato stará hra je udělaný pro bouchání (to je přinejmenším co jméno hry říká nám).

V hře, váš cíl je aby sbíral všechno který může být sebraný - kromě životů, které vy CAN sbírat, ale nemusíte. Kdy vy jste skončili sbírání "všechno", rovného východu-portálu se objeví. Jen skok přes portál a vy jste dokončili úroveň. Ne každá úroveň bude tak jednoduchý jak několik prvních.

Nemyslete to je nějaký druh statické hry, kde vy máte všechny váš čas přemýšlet o vašem dalším pohybu. V těchto hře tam jsou jiných druzích  neidentifikovaných létajících objektů které byly připravený aby zabily vás vždy, když oni dotýkají se vás. Proste vyhnout se jim; není žádný způsob zabíjení jich. Jediná věc vy můžete dělat běžet pryč nebo připravovat dobrou past. Tam jsem srovnaný v kterém vás máte nějaký čas na to vyřešit jak projít je, ale jen na samém začátku, kdy vy nejste pohybující se ještě.

Díky Bohu někdo pamatoval si aby nastavil heslo pro každý svět, který vy zadáte (ti znamená jestli vy ztratí celý váš život, jen zadá heslo a vy najde sebe znovu na živu na stejném světě, který vy jste hráli). Myslím si bez této volby hra je ve skutečnosti nemožné aby skončila.

Vše co já bych měl říct o grafice je to, že hra vypadá mnohem lepší v starém EGA módu (myslím si, že mnoho z vás budu souhlasit se mnou). Zvuky, znovu, jsou mnohem lepší kdy oni jsou hraní na starý PC reproduktory než na Soundblaster.

Naděje vy budete vychutnávat vaše BUMPING.

Uhodit.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Loriciel SA

Obrazek:Bumpys Arcade Fantasy - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo