Oregon Trail, The
Oregon Trail, The - náhled

První Oregonská stezka hra byla udělaná cesta již v roce 1982. Myšlenka je jednoduchý; vy vedete nákladní vůz osadníků přes divoké terito

...

Bugs Bunny Hare-Brained Adventure, The Recenze

Recenze | Screeny


Hmyzů Bunny, jeden & jediný, můj oblíbený znak kresby. Já jsem hrál hodně hry hrající nejslavnější Wabbit, a já mohu říkají tento nejméně je zajímavý, třebaže to není marné vůbec.

Vy jste uvěznění ve věži domýšlivého šíleného vědce a váš cíl je (samozřejmě, rozhodně) dostat peklo z tam sbíráním klíčů a otevření zamčené brány. To není tak snadný úkol jak by to jistě by byl pro hmyz jestli to je kresba a ne videohra: Šílený vědec honí vy ale on je pomalý a není velká hrozba vašemu chlupatému zdraví. Vaše hlavní noční můra je jeho "oblíbenci". Oni jsou dvakrát tak velká a úplně tak mnohem rychlejší. Tyto monstra vypadají jako velká ponurá srdce která měla nohy s nějakým druhem tretr; viděli jste pravděpodobně je jestli vy jste obeznámen s bláznivými Tunes kresbami.

Náš nafouklý-s ocasem hrdina musí dávat pozor, aby byl chycený šíleným vědcem a jeho oblíbenci, a muset vyhnout se dírám (tomuto vědci má dost děravou věž jestli vy zeptáte se mě, ale on ne vadí protože on může stoupat nad nimi :D). Hmyz mohou sbírat okamžité dávky pro neviditelnost a levitaci, a redukující dávky, nitroglycerín a éter k vrhá po monstrech kdy potřeba přijíždí.

Tam je nějaký druh highscore ale záznamy nejsou držené kdekoli (vy můžete si pamatovat to a prosit udělat to lépe příště). Body jsou přijaté na výplatu mrkve a udeření monster. Vy máte tři výstřely (životy) před gameover.

Zvuky pocházejí z vaší základní desky tak oni nejsou četní. Grafika jsou CGA, a dívám se ok. Oni jistě nejsou udivující, ale vy se ne- nezmýlíte hmyz pro srdcovitá monstra, to je najisto.

Hezké hry pro trochu relaxovají (jestli nejsi druh člověka kdo rozhněvá se snadno) hraní odpoledne.

Kurzorové klávesy jsou použité pro pohybující se hmyz Bunny kolem a vy hodíte dávky s MEZERNÍKEM (změnou typu dávky je udělán s KLÁVESOU ENTEREM). Hra běží pokuta v DosBox, žádná upravení potřebná.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Riedel Software Productions, Inc.

Obrazek:Bugs Bunny Hare-Brained Adventure, The - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo