Crisis in the Kremlin
Crisis in the Kremlin - náhled

Krize v Kremlu je uspořádaná a originální hra.

To dá vás do bot jednoho z vůdců sovětu politické strany - dovolující vás, abyste j

...

Columbus Discovery Recenze

Recenze | Screeny


Já pamatuji si jak trochu předškolní dítě já jsem byl měl málo stavebnic s obrázky na nich. Vy jste museli umístit bloky společně správně a mohl bys vidět obraz (oni všichni měli Disneyovy motivy). Já jsem byl moc překvapený aby našel , že společnost pojmenovaný Gamos (věří mě, já není nikdy slyšel o nich předtím, než já jsem narazil na tuto hru) udělala hru přesně založený na takových blocích. Oni zabalili to v příběhu a tak Columbusové Discovery začaly být.

Předpoklad je jednoduchý. Vy potřebujete umístit společně šest obrázků z Columbusské plavby do Nového světa. Vy také potřebujete aby nastavili je v správné objednávce (tak nemůžeš setkat se s místními lidmi, jestli vy dokonce jste neplavili se z domovského přístavu). Jednou za obraz je skončený vy dostanete malou animaci a komentář k co obraz míní. Dávání toho všechnoch dohromad vy dostanete moc simplistní pohled na Columbusskou plavbu a první kontakt s místními lidmi (ne historicky přesný, ale moc simplistní).

Vy můžete točit nebo točit bloky tak vy můžete vidět každý z jejich šesti stran, a vy můžete měnit pozice bloků zatímco oni jsou obrácení v určité směr. Vy děláte všechno toto buď s klávesnicí nebo myší. První vy vyberete akci ( dálkunalevo - tři mince) pak vy vyberete ke kterému blocích vy použijete ty akce. Otáčení a otočení se zdá dost jednoduchý, ale být opatrný na posun jich. Já navrhuji vy jen pohybujete jedním blokem tehdy. Vyberte blok, který vy chcete pohybovat vybrat JEN JEDEN) a potom kliknutí na pravou klávesu na bloku, který vy chcete měnit to s. Jinak budete mít nepořádek.

Hra má hezkou grafiku a animace na konci hry (malý conquistador objevující se mezi říkající vy jste udělali dobrou pohyb není nic než obtíž), ale zvuk je lépe levý vypnutý (vy můžete dělat to stlačením S). Stlačením EXIT vy se můžete vrátit do hlavního mena, kde vy můžete naložit, chráníte, opustila nebo sehnat pomoc.

Hra je docela jedinečný a může dostat zklamání. Někdy měl bys opravdu trvat úplně jiné hledisko aby skončilo něco, a jestli není žádný způsob skončit jistý obraz, pak vy skáčete vpředu v příběhu a měl by pravděpodobně pracoval na další scéně po celou dobu.

Dohromady plná součást zábavy, zvláště vhodný pro mladší hráči, ale vyzývavý dost pro jednoduchý průchod kýmkoliv.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Gamos Ltd.

Obrazek:Columbus Discovery - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo