Volfied
Volfied - náhled

Tam jsou staré hry které jsou právě ty - staré hry, a potom tam jsou houby-dobro-ol'-klasické hry které zůstanou z vašich vzpomínek z dět

...

Buffalo Bills Rodeo Games Recenze

Recenze | Screeny


Jméno hodně říká to všechno: V Buffalo Billovi- ovo rodeu hrách, vy jste mladý muž, který je součástí Buffalo Billa- ovo cestujícího rodea aktu, který se skládá z různých triků Divokého západu a výkonů. Vy musíte dát dohromady akt váš vlastní, sestávající se nějaký /každý /žádný nebo všeho ze šesti jiných senzací: ostrostřelec, nůž házení, chytání telat lasem, spoutání telat před cejchováním, mustang jízda a dostavník zachraňuje.

Každá hra je zařízený v klasickém formátu arkády, a vy musíte dostat nejvyšší skóre možné použití kurzorových kláves a mezerníku. Tam není žádný skutečný objekt, jen aby dostal nejvyšší skóre.

Hra je velice veselá zábava, a zvláště já mám rád nůž házení hry (vy uvidíte co já mám na mysli). Zvukový doprovod má širokou škálu světlý a živý nápěvy aby pobavily vás s. Jako všechny staré DOS hry, grafika jsou nic zvláštního ale splňovat účel dost dobře, a moc barevný a vibrující obrázky jsou přidaný plus.

Pokud jde o kompatibilitu, hra báječně pracuje s DOSBOX ale může také být provozovaný pod Windows, dokud vy jste ochotní vzdát se dobrého zvuku.

Dohromady, Buffalo Bill- ovo rodeo hry zaslouží si příděl 4, protože to je veselá zábava a zařazení, a moc věrný atmosféře Divokého západu. Pokračovat, zkusit to!


Rok vydaní: 1989

Vydali: MicroValue

Obrazek:Buffalo Bills Rodeo Games - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo