Mortal Kombat 2
Mortal Kombat 2 - náhled

Tak známá a dobrá hra, tu prostě nemůže chybět. Tato hra byla tak úspěšná, že byl podle ní dokonce natočen film.

...

Buck Rogers - Matrix Cubed Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je pokračování odpočtu k soudnému dni a v pěkné RPG tradici vy můžete importovat znaky z předchozí části do této hry a pokračovat s vaším velikým dobrodružstvímnebo vy můžete vyrazit nový (které zpomalí se hru dolů poněkud jak youneed shromáždit zkušenost).

Příběh je poněkud víc poutavý. Tam je nový sluneční král a on zkouší spojit všechny závody v pokojných soužitích. Jak hezký jak to myšlenka se zdá, to neapeluje na každého, tak tam jsou síly na svobodě že přát si zabránit mu před událostí. Vy jste přiřazení aby hlídali krále a ujistit se, že on je bezpečný a vy přirozeně zkoušíte udělat vaši práci stejně jako vy můžete. Pro zakončit tento krátký úvod spiknutí já budu jen nechám vás s nějakými záludnými myšlenkami které ihned vyrazily do mé mysli kdy já začal hraní této hry. Měli bychom opravdu věřit králi? Je on zkoušející zabezpečit mír nebo vláda z jednoho závodu jen? Kdo by mohl byl intrikující proti míru a proč? Oni mají dobré důvody pro to?

Já jsem byl musel najít odpovědi k těmto otázkám v hře, a ty také.

Jedna z věcí opravdu já jsem měl rád o pokračování je že tam jsou víc volby. Jakmile vy vyhovíte . ), že někým mohl bys bojovat, vy můžete první vzít to z druhého konce (zkoumající jenebo možná dokonce spoj je a změna vaší oddanosti - jestli vy si myslíte který mohl vypomáhat opravdu pomoct vám).

Kromě toho, grafika zlepšila poněkud z první části, třebaže oni jsou ještě klasická SSI RPG grafika, moc podobný tento čas na druhá část středověké fantazie RPG Krynn trilogie. Toto dělá mě zajímat se ačkoli, oni měli v plánu udělat Buck Rogersovu trilogii také, ale nikdy neskončilo to?

V každém případě, to je velmi pevný RPG že já rozhodně doporučuji každému kdo má rád žánr a zvláště všem kdo byl odložený RPG jednoduše protože oni neměli rádi světy fantazie kouzla a kobek.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Strategic Simulations, Inc.

Obrazek:Buck Rogers - Matrix Cubed - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo