Turok - Dinosaur Hunter
Turok - Dinosaur Hunter - náhled

Na prvém místě, tato hra je nádherný. Předtím, než já půjdu blábolit o něco jiného, rád bych řekl vám, že já jsem byl odfouknout jeho poh

...

Buck Rogers - Countdown to Doomsday Recenze

Recenze | Screeny


Buck Rogers je hrdina knihy komiksů budoucnosti, z vzdálené minulosti. To byli během obou světových válek že Buck Rogers narodil se jak další hrdina knihy komiksů. Ve skutečnosti nejvíce extra hrdinové (mají rádi Supermana, netopýří muže, křiklavý Gordon...) narodit se v té době.

Buck padl do kómatu jen oživit v daleké budoucnosti, kde on bojuje aby chránil Země, které byla změněné na galaktický výpis během jeho nepřítomnosti. Vy jste slyšeli z těchto hrdinského úsilí a přát si aby připojili Buck Rogers, tak vy připojíte NEO, tým který bojuje aby dal Zemi zpět k jeho zasloužené pozici jak kolébka civilizace.

V této hrající hře role vy jste jedním z kadetů kteří svědčí útok RAMS, kteří chtěli zničit NEO kapacity). Spolu s vašimi spolu - kadety kteří přežili útok a nějaké zmatené vojáky levé na planetě, vy potřebujete aby zabránili pohromě a ujistit se další vojáky mohou být trénovaný zde a že armáda která nakonec bude chránit Zemi může být forgedstrong dost.

Vy můžete vyberete tým hráčů z různých závodů. Každý závod má své vlastní vlastnosti (někteří nemůže stát se válečníky, ale oni udělají vynikající mechanismy nebo zdravotníky, zatímco jiní by se mohlo stát inženýry, ale to by byl A odpad jejich vedení a boje schopností). Jako u nějaký /každý /žádný RPG vy dostanete nějaké zkušenost body aby distribuovaly a mnohem víc získat a distribuovat později v hře) v pořádku vybudovat váš znak.

Po této stránce hra je typický RPG. Rozhraní je také moc důvěrně známý, tak jestli vy jste hráli další SSI'S hrající hry role měl bys cítit se jako doma. Totéž platí o grafice a zvucích. Ve skutečnosti, herní motor je stejný jako jeden užívaný pro Krynn hry.

Ale tam je vypnutý rozdíl. Buck Rogers je první RPG hra já ve skutečnosti jsem hrál toto není umístěný v středověkých nebo světech fantaziích. Nejste lezení skrz kobky, nejste zkoumající hrady a nejsi v mystickém magickém lese obklopeném draky.

OK, to ještě není realistický scénář, vy jste v budoucnu a v prostoru, ale to byl krásný splést, být schopen bojovat s lasery, odletět planetu a prozkoumat kovové nádoby v místě hrudí (nevadí, tam jsou hrudi já bych vždy bych dával přednost hry ;) jestli vy víte co já mám na mysli).

Tak dohromady pevný RPG s ničím opravdu nová nebo revolucionář hra moudrý), přece však to mělo čerstvý pocit v tom.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Strategic Simulations, Inc.

Obrazek:Buck Rogers - Countdown to Doomsday - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo