Street Fighter
Street Fighter - náhled

To je docela průměrná bojující hra. Byl tam mnohem lepší bojující hry kolem v době tento vyšly (International karate prameny podle mínění

...

Bubble Ghost Recenze

Recenze | Screeny


Kdy vy hrajete počítačovou hru, vy obvykle potřebujete aby starali se o vašem znaku. Jestli vy padnete do pasti, dostat injekcinebo vyčerpat zásobu vzduchu, vy zemřete. Dobře, ne v této hře; v této hře vy jste již mrtví! To je pravda, vy hrajete líbezný málo bílého ducha, jehož jediný starost je že jeho bublina mohla by prasknout!

Koncept je jednoduchý: Vy potřebujete aby foukali bublinu skrz místnost k další úrovni. Být duch, vy můžete umístit sebe na každém představitelném bodu na obrazovce, ale jestli vaše bublina dotýká se cokoli to bude explodovat.

Pro pohybovat bublinou, kterou vy potřebujete úderu do toho (tiskového prostoru aby dělal tak). Delší vy držíte dole klíč, silnější závan větru a další bublina bude cestovat. Někdy vy budete potřebovat přesnost, ačkoli, tak ne- také vanout silně. Pro umístit sebe (vy můžete jen foukat přímo) vy potřebujete použít kurzorové klávesy a Q/W točit ducha (nemohou otočit, tak foukat bublinu k straně lícové obrazovky, vy potřebujete aby umístili sebe obráceně).

Grafika této hry jsou hezká; vy dostanete se do vybrat si je kdy vy provozujete hru (já navrhuji EGA). Úrovně jsou docela nápadité - někteří vyžadují, abyste obětovali bublinu aby jste mohli vypnout jistou položku - ale bohužel vy potřebujete aby začali ze začátku pokaždé když vy hrajete hru. Tak, třebaže hra inklinuje k stát se mírně opakovaný, to stále zůstává poněkud vyzývavý. Já nemohu opravdu říct cokoli pozitivní v zvuku, ačkoli.

Hra podporuje dva-hráčský mód a cvičný mód (to je vždy plus), a můžete změnit keymapping.

Dohromady, I opravdu takto hra, tak ačkoli se to může zaslouží si 3, já připouštím, že I jsem trochu s předpětím; Já dám tomu 4 - já jsem opravdu zamiloval se do toto málo hry.


Rok vydaní: 1988

Vydali: ERE Informatique

Obrazek:Bubble Ghost - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo