Fuzzys World of Miniature Space Golf Recenze

Recenze | Screeny


Titul říká to všechno: to je hra vesmírného golfu miniatury, která zkrátka je golf miniatury v prostoru... Co je tam vysvětlit? Myslím si, že každého člověka hrál hru golfu miniatury v jeho nebo jejím životě (jestliže ne, jde a udělat to trapem, vzít všechny tvé přátele, to je hromady veselé zábavy). To je počítačová verze hry v kterém vy musíte dostat váš míč od začátku bod ( předmět tvaru T v golfové hatmatilce) ke koncovému bodu cvičiště ( díry). Pro každé kurs tam je jisté množství úderů v kterém musíte skončit to (toto je nazývané stejnou hodnotou). V neurčitý, jestli vy skončíte to v menší pak stejné hodnotě, vy můžete použít zbývající údery na vaší další díře. Jestli váš úder-počet vůbec kdy dosahuje nulu, hra skončila.

Dobře, to je vše tam je aby vyprávěl o pravidlech neurčitý World vesmírného golfu miniatury . Tak co dělá tuto hru zvláštní vůbec? Dobře, tvůrci, pixel Painters, opravdu zkusil udělat tuto vyzývavou a zábavnou hru, projektováním kurzy které užívají skutečnost, že vy jste v prostoru. Tam je jeden v kterém gravitaci je obrácená, tak, že každá rána jednání jako to je ve skutečnosti dutina a naopak. Tam je další v kterém vašem míči je přepravovaný létajícími talíři z jednoho dvoru k další. Tam jsou 18 díry ve všech a můžete si vybrat zda vy chcete hrát je všechny v řaděnebo jen výběru 6 nebo 9 z jich. Tam je také cvičná volba, v kterém vy se můžete pustit do toho jeden klamavý kurs který je vždy. Všechny díry jsou docela originální a potíž je vyvážená docela dobře, třebaže nějaký díry opravdu otravují mě a zůstat tvrdý aby skončily dokonce i po mít hraný docela na chvíli.

Grafika jsou opravdu sladká. Oni jsou barevní a vtipný, a opravdu dají hru velkou část jeho chocholu. Hudba se skládá z několika přitažlivých nápěvů které inklinovat k nastoupit vaši nervy jen trochu (a těm po hraní pro cestu příliš dlouho, musí přidat) a zvukovým efektům jsou OK. Hra je udělán s myší a je docela přímý: tam je tečkovaná čára napojený na míč, který ukazuje v kterém směru vy chystá se udeřit, a moc závisí na délce tohoto drátu. Tam je také určený pro více hráčů volba, v kterém až do čtyř hráčů může soutěžit mezi sebou.

Neurčitý je jeden z těch málo her které můžete vždy hrát kdy vy mají náhradní 30 minuty a neměly potřebu pro komplexní příběh.To je více nebo méně prodejné člověk ' n lomítko ve sportu hry a do té doby, než já mohu udeřit díru-in - one na každém kursu (který je více nebo méně nemožný) já zůstanu putovní tím!


Rok vydaní: 1995

Vydali: Pixel Painters

Obrazek:Fuzzys World of Miniature Space Golf - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo