Great Escape, The
Great Escape, The - náhled

If viděli jste film, a mělo rád to, než vy pravděpodobně budete mít hezké vzrušení s ' Velkým útěkem '

já jsem viděl a jsem to měl

...

Brutal Sports Football Recenze

Recenze | Screeny


Myslet si o Australanovi pravidlech fotbalu, přidat zbraně, odstranit rozhodčí a vy máte tuto hru! Tam je krevní tok, meče svištící a bomby být hozená. Ne přesně rodinná hra...

Na smůle tam jsou dvou týmech, každý jednoduše pokus o dostat míč do toho druhého cíle. Pro zastavit opozici z dělání že tam je nářadí, meče, štíty, bomby, králíci (!) a tak dále Ovládací prvky jsou velmi jednoduché: jeden knoflík aby měnil hráče (nebo vraha) a jeden mít ho dělat něco, jako hodí míč nebo nářadí.

To je snadné nastartovat, jen konfigurovat vaši ovládací páku a vybrat si "League", "nepřátelský" nebo "knockout". Jestli nemáte ovládací páku, vy můžete použít klávesnici také (vy dokonce uvidíte standard klíče na začátku). Vyberte si tým a úroveň potíže, a vy budete okamžitě hozený do akce na smůle. To je dobré, jak to nevezme víc než několik sekund aby nastartovalo, ale možná, že bys mohl také říct, že to je herní stinná stránka, protože to nedostane více pokročilý než toto.

Hudba a grafika jsou na stejné hodnotě s většinou sportovních her v roce 1993, bez vůbec kdy opravdu zapůsobení. Jak vidíte z krátké recenze, nejsou to mnoho aspektů hry aby psala o. To je veselá zábava na chvíli, ale netrváte vás celý večer.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Teque Software Development Ltd.

Obrazek:Brutal Sports Football - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo