Feud
Feud - náhled

Kdysi v malých vesnici dvou bratrech žili. Jejich jména byla Learic a Leanoric. Oba dva rád zjistit znalost o starověkých mystéria alchym

...

Blue Force Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste policajt - nováček, níže ve vašich otcových krocích. Váš starý muž byl zatraceně dobrý policajt, a důvod, proč vy jste připojili se k síle především. Jediný problém je, on zabil se jednu noc, a případ nebyl nikdy vyřešený. Nejsi ve skutečnosti zkoušející řešit vaši otcovu vraždu, ale vy narazíte na nějaké nápovědy které dělat vás měnit vaše priority.

Musíte rozmlátit gang zbraňových podloudníků a opravdu si dávat pozor na to to. To není dost jen aby našlo je, musíte zůstat na živu - a neklopýtnetenebo vy budete degradovaný na nočního hlídače a vy budete zbyteční komukoliv už ne!

Teď to je čistý 5 v mé knize.

Toto hra je něco, co já bych volal skutečnou život simulaci. OK, tam je hodně představivost s tím spojený, ale tato hra zkouší být tak realistický jak je to možné! Zapomeňte aby vyprázdnili se vaši zbraň před úklidem to - vy dostanete injekci v hlavě; vždy výzva k dublování, myslí nejprve, akt později, vždy být připravený, udržovat rádiové spojení, užívat korektní postup... vy získáte obraz.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Tsunami Games

Obrazek:Blue Force - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo