Adventures of Robin Hood, The
Adventures of Robin Hood, The - náhled

Toto hra je založen na extrémně populárních dobrodružstvích Robinách Hooda. Nicméně, pro ty z vás kdo je neznalá historie tohoto velkolep

...

Heirs to the Throne Recenze

Recenze | Screeny


Spiknutí je velmi jednoduchý. Tam jsou jiní dědici k trůnu. Ten, kdo je nejmocnější bude vládnout nejvyšší. Vy jste jedni ze čtyř magnátů kteří zkoušejí chopit se královské žezlo vítězný země.

Grafika hry jsou hezká dost, ale já jsem opravdu minout animaci. Zvuky jsou nic zvláštního, ale vy pravděpodobně budete držet je zapnutý. Hra je nic zvláštního také, ale to běží hladce a to je docela snadno pochopitelný. Hra dokonce nabízí Vám, abyste měnit jazyk (to může být také v německý nebo anglický). Vy ovládáte hru s myší.

Tak co vy potřebujete udělat?

Především, vy potřebujete aby nastavili celou věc nahoru. Vy dostanete se do vybrat si počet hráčů a jejich atributů (jako postoje ke královské straně). Tam je alot věcí aby nastavily, tak vy můžete šetřit je a příště jednoduše hře se stejným zarovnáním (pokud si přejete). Toto také přidá k opakování hry (nezmiňovat se to je vždy veselá zábava aby měla přes nějaké přátele předvést je bitím jich v bezvědomí).

Vy potřebujete aby vybudovali vaši armádu, vybojovat další provincie, ověřte si, zda vy neupustíte je jednou, když oni jsou pod vaší kontrolou a nakonec tlouct peklo z dalších tří oponentů si kdo přeje chňapnout trůn z vašeho královský vzadu.

Hra je otočení založený a vy jste v nějaké kontrole nad útoky (vy můžete přerušíte zteč nebo pokračovat to - to je to). Bylo tam mnoho takových her udělaly a tento opravdu nevystoupí ze zbytku, proto také začíná to být průměrná značka z 3, ale to je ještě legrační hra že vy pravděpodobně budete vychutnávat vytržení zemi z jiných lidí).

Příručka je obsažená jestli šancí vy budete cítit se jako , že vy potřebujete to (ale většina věcí v hře jsou sebevysvětlující). Vychutnávejte hraní!

Pro provozovat hru jednoduše provozovat START soubor. Hra pracuje dobře ve WinXP také (ale bez zvuku). Zvuk byl vypnutý (protože jinak hra havárie jestli běh ve WinXP), ale jestli vy budete provozovat hru s DOSBOX (nebo v skutečný DOS) měl bys točit zvuk znovu ( během PSMCFG programu).


Rok vydaní: 1994

Vydali: German Design Group

Obrazek:Heirs to the Throne - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo