Street Rod
Street Rod - náhled

Toto hra je pravdivá klasika. Vy začnete jako malicherný pouliční závodní vůz který chce byl králem cesty. S malým peněžním obnosem vy ko

...

Blood Bowl Recenze

Recenze | Screeny


If vy přišli k dívat se na tuto hru, šance jste vy jste fanoušek boardgame - - a já také. Krevní mísa je jedním z nejlepších boardgames vůbec kdy udělaný; to je vaše šance na to hrát stejnou hru na váš PC. Týmy, které vy ovládáte jsou nejslavnější týmy ve Warhammer vesmíru: Podsvětí stoupací železa, Gouged oko a zakrnělý Giants, abychom jsme jmenovali alespoň někteří. Vy vezmete na roli trenéra, a to je vaše povinnost vůči získat zlatou trofej.

Přinejmenším to je myšlenka. Bohužel, hra nežije až k vysokému standardu boardgame. První stinná stránka si všimnete je že vy ne déle užíváte zvláštní karty (špinavosti, Magic Items a náhodné jevy). Jak vy můžete pravděpodobně si představit, hra není stejný bez těchto. Osobně, já minu Magic helmu nejvíce. Skutečné hraní je úplně stejný; to je otočení-založený a bude vyžadovat taktické myšlení. Musíte plánovat každý pohyb pečlivě. Kdy hra končí a celé Star hráčské body (SPP) dostaly ven, můžete chtít dát vašim hráčům nové schopnosti. Promiňte, ale nemůžeš. Herní motor vybere si tyto pro vás automaticky (a náhodně, zdá se). Můžete mít Blocker, kdo by většina by přinášel prospěch ze získávání blok nebo mocná úder schopnost, ale náhle on bude mít jistě předá příště, když vy uvidíte ho. Jediná cesta vy můžete ovlivňovat vaše hráče je od nákupu Star Players jako Hafklem Skuttlespike nebo Griff Oberwald.

Tak není tam žádné pozitivum této hře? Ano, tam jsou - v určitém smyslu mluvení. Tvrdí fanatici boardgame nebudou vychutnávat hru, jak budou cítit že oni nejsou dovolení aby udělali žádná rozhodnutí týkající se jejich vlastních týmů, ale ti, kdo jsou hned po nějaké hloupé veselé zábavě v světě fantazii najde tuto hru k beinteresting a novou. (kolik otáčecích-založených fotbalových zápasů dělají vy víte o?) co opravdu otravuje mě o hře je to, že producenti se rozhodli dát do špatně-udělaných hlasů a dokonce místa sebe jako Star Players v hře. Oni spotřebovali hodně cenný disk-prostor na tomto, který mohl by být užívaný pro zvláštní karty a seznam aby vybral si nové schopnosti z.

Špatní producenti - příště, prosit vzít úkol vážně a pokrýt všechny aspekty hry, ne jen nějaké. Hra a by měla dostat 5 body měly to je ověřený opis, zatímco toto nejlepší skóruje 3. Já bych stále bych hrál hru, ale ne přes hru skutečné Blood mísy s přítelem, staromódní cesta.

Pro hru aby zpracovala , že vy potřebujete aby instalovali to do C:Bloodbowl a spustí to skrz DOSBOX. Vy také si všimnete , že opakování nepracují. Jen tiskový Esc a všechno být v pořádku.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Destiny Software Productions, Inc.

Obrazek:Blood Bowl - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo