Arnhem
Arnhem - náhled

We aktuálně nemáme recenzi forthis hry. Napište jeden a nabízet to v nabízí subforumnebo poslat to přímo k našemu collectiveAB@outlook.co

...

Blades of Steel Recenze

Recenze | Screeny


Blades Steel byl první počítačová hra hokeje co jsem kdy hrál. To bylo na C64. Já musím říct vám hned ačkoli, kterou tuto hru byla portovat pro C64 dva roky potom co to bylo uvolněný pro PC (to ne - stalo se moc často , že POČÍTAČOVÁ HRA by portovala do C64, to bylo obvykle jiná cesta kolem).

Já jsem miloval grafiku a veselou zábavu hra poskytla (zvláště ve dvou hráčských modusech). A můj přítel a já bych užíval každou šanci na to utéct ze školy a hrát hru nebo dva (třebaže někdy my jsme hráli lotos Esprite nebo jeden na jednoho košíková).

Teď pro hru sám.

To je pevná hra hokeje s 8 týmy aby zvolily. Jestli hraní proti příteli to je vždy utkání výstavy a tam není žádné úrovně potíže. Hraní počítače ačkoli tam jsou tří úrovní potíže a vy můžete hrát buď jednotlivou hru výstavy nebo začít turnaj.

Vy ovládáte zvýrazněného hráče a jestli vy předáte puk k dalšímu hráči, kterého vy dostanete se do ovládat ten jeden. Také uvidíte mířící šíp kdy blízko u oponentů (nebo vaší vlastní branky) v takovém případě vy můžete buď skórovat jestli zaútočení na) nebo prosit blokovat výstřel (jestli obrana).

Hra také zahrnuje boje a trest shootouts a reklamy během přerušení (ale vy můžete skákat ti). S boji vy musíte tlouct svinstvo z oponenta a on dostane táhnutý ledu do pokutového území rozhodčí a budete mít přesilovku. Se shootouts vy dostanete se do vidět brankáře tváří v tvář (nebo být jeden - závisení které tým je připraven střílí). A přerušení bude jen poskytnout vám krátké úvody dalších Konami her (jako je Castlevania nebo dvojitá troška).

Herní grafika jsou pevná pro čas (16 barva EGA grafiky) s nějakými nejasnými detaily ukázanými ale s hladkými animacemi. Nápěvy jsou méně primitivní PC mluvčí zvuky (sondování jako jednoduché improvizované zvuky) a ovládací prvky jsou snadné dost (buď ovládací pákou nebo klávesnicí, se dvěma sadou klíčů pro dva hráčský mód), třebaže já minu volbu pro obnovující klíčů.

Dohromady hezký a legrační kus sportovního hraní, ale nic které bude opravdu nechat vás bezdeché. Měl bys stále zkoušet to, zvláště jestli vy můžete hrát proti lidský oponent, od hry může stále poskytovat několik veselé zábavy hodin.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Konami Corporation

Obrazek:Blades of Steel - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo