X-COM: Terror from the Deep
X-COM: Terror from the Deep - náhled

Po výhře jednotek X-Com nad cizáky před několika lety zabitím velkého mozku na marťanské základne zvané cydónia se mimozemská aktivita přesu

...

Black Hole Recenze

Recenze | Screeny


To je velmi jednoduchá, ještě docela vyzývavá hra hádanky. To je vše o ne prohrávající vašich děl z mramoru.

Tam jsou modří a narůžovělý-červený díla z mramoru které vycházejí ze stran zelené paluby, a vy potřebujete aby manévrovali je. Jestli dvě díla z mramoru jiné barvy srazí se, zelené náměstí oni byli na právě teď zmizí - odkrytí černá díra a celý pozdější díla z mramoru mohla by propadnout to. Nicméně, jestli dvě díla z mramoru stejné barvy srazí se, oni tvoří cihlu.

Teď tyto cihly jsou ve skutečnosti věci, které potřebujete. Vy potřebujete aby nahromadili je aby jste mohli zvednout váš rovný bar (na levé straně obrazovky) a aby jste mohli sbírat cihly, které vy potřebujete aby udeřili je s mramorem další barvy. Takový mramor bude sbírat cihlu a pokračovat v posunu na ve stejném směru, zatímco mramor stejné barvy jak cihla jednoduše odkloní začínání posunující se v opačném směru.

Jediná věc vy musíte ovládat díla z mramoru jsou \ a // dlaždice vy můžete umístit na nějaké /každé /žádné zelené náměstí jestli tam není žádný mramor aktuálně na tom a mramor udělá 90 stupeň odevzdat daný směr.

A to je o tom. Jako já jsem říkal, jednoduchá, ještě veselá zábava a docela návyková. A pevná hra která by mohla být právě tu věc pro krátkou přestávku na vypití šálku kávy. Rozhodně mající cenu zkoušky!


Rok vydaní: 1993

Vydali: ParaGraph

Obrazek:Black Hole - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo