Peppers Adventures in Time
Peppers Adventures in Time - náhled

Pepper Pumpernickel je mladý zpravodaj-v-tréninku (čte: nepřístojný, nosatý dítě) a pyšný majitel pitbull s Groucho Marxovými obočími. On

...

Bio Menace Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste had Logan, přísně tajný agent pro CIA. City metro je napadený monstry, pravděpodobně uvolněný vědcem nazvaným Dr. Mandl. Vy jste na misi průzkumu ve vaší Cessně kdy vy jste sestřelení a přistanete bez podvozku v ulicích City metro. Vy plazíte se z letadla ozbrojeného s M60 puškou pulsu, a hra začíná.

Představte si Billy Blaze s kulometem, cákajícími cizinci a otočením jich uvnitř-ven v hezkém masakru. To je jaký had Logan dělá. Spiknutí je jednoduchý: střílejte každé monstrum a zlý stroj ve městě a záchranní civilisté. Toto hra užívá druhý Commander Keen motor udělaný ID softvérem (horlivý 4 - 6) - jeden ze světových nejlepších platformy-motorů podle mého mínění. Největší problém je to, že hra postrádá variaci, a po deseti úrovních čistého zabíjení a tlačení několika vypínačů... vy potřebujete nedlouho předtím, než vy začínáte s druhou epizodou.

Já jsem testoval hru na mnoha platforem a jsem uzavřel , že hra nebude běžet na nějakých Windows 9x/ME strojích. Nicméně, to bude pracovat jen pokutu v čistém DOS a Windows XP (žádném zvuku, zkusit s VDMSOUND).


Rok vydaní: 1993

Vydali: Apogee Software, Ltd.

Obrazek:Bio Menace - stáhnout

3xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo