Trolls
Trolls - náhled

Kdy všechno je tma a každého šla do postele, nikdo ví co se stane. Tam jsou jen odhady aby byl udělaný. V Trolls, kterém odhadu je starý

...

Bill and Teds Excellent Adventure Recenze

Recenze | Screeny


To je ještě další hra, kterou I jsem hrával na C64, ale já musí souhlasit s tím, že tato verze je o něco lepší (třebaže ne zvuková moudrá). Hlavní charakteristiky jsou slavný duo Bill a Ted (vy pamatujete si filmy, vy ne?). Oni potřebují jdou zpět včas a připravovat něco vynikající pro jejich historický papír jinak propadnou za rok.

To záleží na tobě nyní pomáhat jim. Vy potřebujete aby vrátili jisté množství lidí ( skutečné číslo závisí na úrovni potíže vy jste vybrali). Ale aby mohl přesvědčit je přijít s vámi budete muset najít je, dostat se do nich, někdy podplácet je a bezpečně přinést je k telefonu botě (vašemu stroji času - zazní jako Dr. Kdo).

Tam jsou telefonní čísla přidaný, tak vy víte co číslo aby dalo do jet k jisté době (navštívit jistou osobu). Někteří lidé budou následovat vás automaticky jakmile vy dosáhnete jich, pro další budete muset dostat jistý objekt. Nedělejte si starosti , že to je snadné vyřešit to. A deprimovaný Ludwigův dodávka Beethoven s Elvisovým plakátem na stěně potřebuje hudební poznámku k tomu, skončit jeho hlavní kus (tak vy potřebujete aby našli to) a tak dále. Tam jsou také nějaká místa se žádným zjevným důvodem (jako doba ledovou), ale dokonce když vy rozbijete vaši hlavu otevřít, důvod stále zůstane neznámý pro vás (přinejmenším to bylo mě).

Celkově hra není to obtížný. Hádanky jsou jednoduché a většina akčního scén není příliš Požadování (třebaže musím připouštět já nikdy opravdu obtěžovaný aby zachránil Mariin Antoinette, protože to bludiště bylo jen příliš mnoho).

Musíte pamatovat si ačkoli , že telefonní budka může nést jedny čtyři lidi najednou, tak potom co vy jste rekrutovali dva šviháky vy potřebujete aby vzali je k nákupnímu středisku (ale nevstoupí sebe). Jakmile vy sesbíral dost o nich jdete dovnitř nákupní středisko a čekat pro Missy (nyní to je maminka) nazývá a nechat jí vezme vás do školy (s celým zvěřincem).

Dohromady to je hezká kombinace dobrodružství a akce, ale příliš snadný. Grafika jsou hezká, ale zvuk je strašný. Toto hra zaslouží si průměrnou značku (3).

Nevím proč, ale hra může zmrazit kdy vy jdete se podívat na Billy děcko. Vy nepotřebujete aby sbírali každý, tak já navrhuji, že vy vynecháte Billy (nebo prosit jít pro něho nejprve, čistě pro případ jestli hra zmrazí).


Rok vydaní: 1990

Vydali: Off The Wall Productions

Obrazek:Bill and Teds Excellent Adventure - stáhnout

6xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo