Super Solvers - Challenge of the Ancient Empi
Super Solvers - Challenge of the Ancient Empi - náhled

Století předtím, skupina pirátů ukryli poklady starověku v jeskyních pod pouští. Vaše práce je aby našla váš průchod složitým bludištěm s

...

Siege Of Avalon - Chapter 1 Recenze

Recenze | Screeny


Vzpomínáte si na Diabloa? Dobře, jestli to by mělo zaměřit se na příběhu namísto na prodejném člověku-'n - slash, my bychom měl obležení Avalona tolik dříve!

Hra, kterou

Vy hrajete vojáka přicházení v obleženém Avalonovi. Vy jste ve skutečnosti tak chudý na hodnost že vy musíte použít vybavení jak váš první úkol! Ok, vy máte nějakého spouštěče v závislosti na vaší vybrané profesi, ale věří mě, vy budete potřebovat nějakou lepší výbavu co nejdříve přežít - stejně jako kamarádové! Vy bude schválený aby najali o nic menší pak dva NPCS připojit vaši skupinu - ze stále rostoucí kaluže voleb. A oni nepřicházejí z nějakých standardních rekrutů, ach ne! Jak vy opravdu začnete žít v hradu Avalonovi, vy musíte jít kolem, hovoru lidem, přesvědčit je dělat jak vy byste dávali přednost, a požádat o povolení z vašich vyšších mužstev byla schopna postupovat.

Je tam mnoho hledání a sidequests, a ještě víc lidí aby mluvili s.

Jeden z nejatraktivnější perspect hry je že to bylo vytvořené jak interaktivní román, a prodaný kapitolami (jako Stephen King's Deathrow). Tak budete muset číst hodně. Ale jestli vy nemluvíte anglicky který dobře, neděláte si starosti. Budete mít hledání kmen, dobrodružný kmen a dokonce ilustrovaný žurnál aby řekl vám nejdůležitější věci, a tam je dost akce aby držela vás rušný jestli vy dostanete unavený z čtecích a hromadící poznámek.

Jako menší věc, můžete hrát z kapitoly 3, 4 a 5, jen určený vaší třídou, ale vy chcete hrát na plnou hru, ne? V každém případě, jestliže zvolíte instalovat herní kapitolu kapitolou, možná, že bys mohl skončit s nějakými extra NPCS a položkami, ale žádná prémiová hledání.

Hra je vyrovnaný ve většině aspektů. Jediný případ kde já nalézám nedostatek je v prodeji materiálu (tam je v podstatě nic vy byste chtěli koupit, jak budete jednoduše najdete nezbytné kusy vybavení), a skutečnost, že být mág zavře uvolněný konec v příběhu, zatímco další znaky lackthis uvádějí. Všechny třídy mají jejich vlastní třídní-specifická hledání, mimochodem, tak vy ne- minete cokoli ve velikém pohledu - - a ano, tato hra dobře má cenu reprodukce čas od času.

Na k technickým hlediskům:

Grafika mohla by zdá se, že bude postrádat sytost barvy, a být trochu smetanový, ale to opravdu funguje, a lidi neměli žádný problém s tím v Diabloovi také. A efekty jsou rozhodně lépe, jestli vy zeptáte se mě.

Zvuková kulisa je hezký; to nenastoupí vaše nervy a upravuje okolí. Abych řekl pravdu, po uplynutí času zapomenete o tom, kromě možná SFX kdy vy chcete přiblížit se k nepříteli opatrněnebo chtít zaměřit se na vaši stranu v masivním bojinebo zatímco vy plížíte se během mise skautingu.

Dohromady to je neobyčejný příběh. To jsou mrzuté pokračování - pilíře Avalona - byl zrušený. S poctou a slávou, já dám této hře 4.5.

Download musí být rozepnul se do složky "C:OBLEŽENÍ AVALON" (podle do souboru "OBLEŽENÍ.INI"). Pro hrát to provozuje spustitelný soubor "DTMAIN1". Toto je pro Windows, tak zapomene na DOSBOX.


Rok vydaní: 2000

Vydali: Digital Tome

Obrazek:Siege Of Avalon - Chapter 1 - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo