Skull & Crossbones
Skull & Crossbones - náhled

Haaarrr!!!

Piráti jsou tu, připravený sbírat poklad a zničit někdo a cokoli co státy v jejich cestě.

Bojujte s vaším průcho

...

Beverly Hillbillies, The Recenze

Recenze | Screeny


Myslím si srážku populací vždy je dobrý materiál pro komedie. Jeden z konečných kulturních srážek které objevily se na TV byla pravděpodobně kdy jednoduší venkovští lidé zbohatli a přesunuly do prestižních sousedství. To má pravdu, já mluvím o Beverly Hillbillies.

Asi je slyšel sitkomu to bylo opravdu populární asi čtyři desetiletí předtím, ale tato hra je založen na filmu který vyšel na začátku 90s.

Vy hrajete roli Jeda, kdo potřebuje aby dostal něco na večeři. Dobře, jak štěstí by mělo to, vy objevíte naftu. Další vy dojedete do Beverly Hills, kde lidi jsou jen příliš horliví aby ulehčili Vám všeho toho peněz. Jestli vy jste sledovali film vy rozumět, co já mám na mysli.

V každém případě, grafika této hry jsou hezká dost pro 1993, a hudba je ucházející (ale moc opakovaný). Pro nějaký zvláštní důvod to nehraje v DOSBOX, ale to hraje pokutu kdy vy používáte VDMSOUND. Ovládací prvky mohly by být zlepšený: Vy můžete použít oba myš a klávesnice (já navrhuji, že vy pohybujete s klíči a kliknutím s myší). Pro vystoupit obrazovku, kterou vy potřebujete aby našli místo kde šíp mění na křižovatku ze čtyř šípů (někdy budete muset přinést Jedůva dost skoupá na klíče).

Beverly Hillbillies není vaše typická dobrodružná hra. To nemá řadu sloves vy můžete kliknout na. Vy jen kliknete na věci vy působíte společně - někdy vy ne- nebudete vědět co ty věci je - nebo přetáhnout objekt Jedůva použít to. Pokud si přejete mluvit s osobou, toto není problém (vy stačíte kliknete na osobu), ale pro další objekty není žádný způsob vyprávění co mohl bys kliknout na, tak vy jste v podstatě na honu pixelu. Tam jsou také hezkých pár sekvence kde vy potřebujete aby pohybovali se kolem, jako bludiště Beverly Hills, při hledající váš dům. Mnohokrát toto připomene mi více hry hádanky, protože vy ve skutečnosti máte hádanky pro řešit.

Tady je ten, který dal mi docela nějaké útrapy, protože není žádná narážka na to, jak řešit to: dojíždějící L.A. Je důležité být ve správné ulička kdy vy vidíte podpis který zmiňuje se L.A. V prvním podpisu ("je to daleko do L.A.") vy potřebujete jste v horní uličce, ve druhém podpisu ("budete muset řídit dlouhém aby dostal se do L.A." - nebo něco takového) vy potřebujete máte trabli uličku, v třetím podpisu ("na cestě do L.A.") vy potřebujete máte trabli uličku a v poslední podpisu ("krátké cestě do L.A.") vy potřebujete jste v spodní uličce. Nezměňte jízdní pruh mezi. Začít v pravé uličce a jen změna toho kdy vy přijdete k podpisu.

Hra se zdá docela tuhý někdy, a není žádná rekapitulace aby byla nalezená. Já jsem zapomenul polovinu hádanek ( tucet let prošla od té doby, co já naposledy hrála to v známém místě), tak mnoho štěstí.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Synergistic Software, Inc.

Obrazek:Beverly Hillbillies, The - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo