Dig It
Dig It - náhled

Kopá to! je arkáda platforma vytvořený pixelem Painters v roce 1996.

Vy jste kopaní Kewl, nový prospektor dvojitý kopal farmu. Jed

...

Beneath a Steel Sky Recenze

Recenze | Screeny


Pod A Steel Sky (BASS) je nastavený v po-apokalyptické Austrálii kde vy jste sirotek žití s kmenem v pustinách - ův mezera ' kdy helikoptéra přichází k tomu, vzít vás k enormním odborovým City. Hra začíná s helikoptérou narážením dolů ve městě a vy dělání vašeho úniku do jednoho z velkých vysokých rostlin. Váš cíl? Pro objevit koho vy opravdu jste a proč vy jste byli vzatí k městu.

BASS byla druhá dobrodružná hra udělaný Revolution a oni jasně dověděli se od jejich první herní návnada svůdnice. Rozhraní bylo zlepšené velmi mnoho a celkový pohled a styl hry je míle lépe. Oni také měli pomoc od knihy komiksů uměleckého Davea Gibbons (známý hlídači, Green lucerna, a tak dále) kdo pomohl s designem hry. On byl jasně ohromná volba: nejenže on kreslil krátkého komika pro hru, on také navrhl všechny pozadí a potřebujete jen dívat se na screenshot vidět jak báječný tyto jsou. Kapání s detailem a atmosférou, to udělalo svět BASS přijít na živu.

Já se ne- nezkazím příběh pro vás ačkoli, protože to jste nejsilnější aspekt hry: vyřešení kdo jsou, jak jste skončili v mezeře jak dítě, proč bezpečnost je potom co vy a vyřešení jak dostat ven z města. Spolu s vaší málo robota Joey vy budete zkoumat město odshoru až dolů: z ponurých horních továren starověké opuštěné podzemní dráze tuneluje. Na cestě you''ll setkávat se s mnoha zajímavý a malebný znaky kteří všechno žijí jejich vlastní životy. Díky Revolution- ovo virtuálnímu divadelnímu systému oni obcházejí, vzít výtahy, šel domů odpočinku, jde pracovat, a tak dále

Zatímco screenshot mohou být trochu matoucí, BASS není všechny zkáza a melancholie. Váš sarkastický a vtipný robot Joey často přinese úsměv vaší tváři nezmiňuje se směšnou povahu mnoha z odborových městských obyvatelů: chirurg který je závislému na rajskému plynu, moc energetický pojišťovací agent, rostlinný pracovník který zdá se, že bude mít nezdravou lásku ke klipu prknům - a tomuto jsou jen tři příklady z mnohem víc!

Hra ne trpí temnými a nelogickými hádankami také: většina řešení jsou docela logická a zatímco oni nejsou vždy ne- zřejmý, objevování co dělat je vždy uspokojování. Snadné rozhraní (levé kliknutí aby dívalo se, pravý kliknout pro použití) nemíní nikdy nedostanete frustrovaný také. Hra chytře hádá co vy chcete dělat. Kliknutí na dveře a to otevře to. Kliknutí na osobu a vy budete mluvit s ním. Můžete myslet to je standardní systém nyní ale BASS byl jeden z prvních jestliže ne PRVNÍ hra aby použila to.

Nakonec toto je jedním z nejlepších dobrodružných her vy můžete zkusit. Revoluce udělala tento freeware pár let předtím tak vy absolutně nemáte žádný důvod nehrát to! Zatímco to je trochu na krátké straně, to naplněný kvalitou od začátku do konce. Já nemohu doporučovat toto více!

Verze vy můžete stáhnout zde je disk verze která nemá žádný řeč nebo úvod. Vy můžete stáhnout CD verzi přes v ScummVM zdarma.

Prosím čtěte také Graphic román který vy můžete stáhnout nahoře. To ukazuje krátkou historii toho, co se stane před hrou začíná.

Optimální nastavení

- cykluje:přinejmenším 15000 ale hra běží právě tak dobře s ' auto' nebo ' max- ův cykly.

Jestli vy narazíte do ochrany proti kopírování, ujistěte se, že stáhnout bezpečnostní kódy nahoře.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Revolution Software Ltd.

Obrazek:Beneath a Steel Sky - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo