Classic Concentration
Classic Concentration - náhled

Klasická koncentrace 2. vydání je pokračování stejně návykové hry společností koncentrace. To je jednoduchá hra: pohybujte kurzorovým šíp

...

Begin 2 - A Tactical Starship Simulation Recenze

Recenze | Screeny


Začátek 2 je nařízený simulant flotily sady v Star vesmíru cesty. Vy ovládáte flotilu představování vaší galaktické moci, která může být jednotný svaz planet; Romulan Star Impérium; Klingon Empire; nebo Orion piráti, a vybrat si několik starships poli proti oponentovi. Není žádný cíl nebo příběh v hře; objekt je aby porazil vašeho oponenta při udržující jak málo poškození jak je to možné.

Pro začít hru, musíte vybrat si číslo a třída starships oba vy a váš oponent bude začínat s. Můžete poslat jednu loď proti dalšímunebo dva celému lodnímu parkům zařazení v boji. Tam není žádný rovnovážný požadavek, tak tam je místo pro experiment; mohl bys poslat 50 vašich výkonových nejslabších lodí proti jednomu z vašeho nepřátelský nejsilnějšínebo dokonce poslat osamělou loď proti celé flotile vidí jak dlouho vy můžete trvat.

Většina lodí přijde vybavený fázovači nebo torpédy fotonu, třebaže používání těch zbraní efektivně není omezený na jenom vybrání cíle a objednávání vaší lodi aby střílela. Pálící obloukový fázovačů mohou chystat se zužovat se nebo široký; široký obloukový mít šanci na to poškodit lodní systémy, zatímco úzká oblouková jednají víc trupové poškození. Dodatečně, lodě s vícenásobnými bankami fázovače mohou dostat příkaz napadnout jiné cíle zároveň, které užitečný pro chycení ven malé lodě. torpéda fotonu jsou nejefektivnější zblízka, a vyžadovat malou strategii použít, protože nikdo nemůže jednoduše blížit se plně ozbrojené lodi a ohni bez ztrácení jejich štítů. Nastupující strany mohou také napadnout lodě jestli cílové štíty jsou dole, a moct převzít loď nebo neutralizovat jeho posádku.

Každá loď má různé druhy systémů spojených s operováním v bitvě, jako jsou zbraně, štíty, a motory, a ničení jich bude mrzáka loď. Také každá loď má omezení, včetně trupové síly, maximální osnova a popud rychlosti, a počet bank fázovače a spouštěčů torpéda. Motory mohou přetopit jestli oni jsou tlačen příliš tvrdý nebo poškozený, a zbraně potřebují aby dobily a zavést znovu. Vy můžete objednat poškození zprávu aby viděla celkový status specifické lodi vy ovládáte.

Hra běží úplně na textu příkazech, nicméně tam jsou grafických zobrazeních lodí a systémů. Jak příkazy jsou vložené, jednotky času projdou. Hra je pozastavila se mezi příkazy, tak budeš mít čas na to plánovat váš další pohyb. Hra je hraný na dvojrozměrné mapě, tak není možné narazit nepřátelské lodě; spíše, to předpokládalo, že vaši loď přelétá nebo pod další.

Jak zmíněný předtím, hra je založen na prvních Star sériích cesty, nicméně Trekkies najde málo o hře spojené se Star cestou. Kostel, Spock, Scotty, Chekov, a Uhura bude reagovat na příkazy jak vhodný k jejich stanicím při ovládání Federation flotile, a samozřejmě lodě mají fázovače a torpéda. Zbytek je zanechaný představivosti. Navzdory těmto, začátek 2 je dobrá bojová simulace.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Clockwork Software

Obrazek:Begin 2 - A Tactical Starship Simulation - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo