Zone 66
Zone 66 - náhled

Impozantní- ův zóna her 66 koná se v budoucnosti po Spojených národech- ův rozhodnutí , které svět by měl to lepší pokud by to nebylo tak

...

Beetlejuice in - Skeletons in the Closet Recenze

Recenze | Screeny


Už jste někdy měli kostry v přístěnku? Pak víš že oni jsou docela otravní, a vy víte proč vy musíte se zbavit jich v toto málo hry.

Hra je jednoduchý: Vy hrajete Beetlejuice, kdo musí zbavit se koster na čtvereční palubě. On udělá to střílet na ně, a potom Lydia ( dívka následující vy s vysavačem) uklidí je. To je vše tam je v tom.

Samozřejmě, že to není THAT snadný: Kostry sestřelený vstanou opět, silnější než předtím, kdy ne uklizený včas. Červi budou prosit jíst Beetlejuice a dokonce jeho vlastní přátelé budou prosit zastavit ho.

Silnější kostry budou vyžadovat více výstřelů sejmout. Jestli kostra se dotýká vás, vy ztratíte život. Jestli kostra dotýká se Lydiy, ona bude uvězněný a může jen být uvolněný se studeným startem blesku.

Jediná věc vy můžete dělat proti červům je aby pokračoval v posunu, a sledovat palubu těsně. Jestli jeden z nich jí vás, vy ztratíte život.

Z nějakého důvodu Beetlejuice- ovo přátelé jsou kousky nepřátelský v této hře. Dokud oni pohybují se palubu pomalu, oni jsou neškodní. Ale jednou, když oni zrychlí, jejich dotek je smrtelný. Vy můžete udělat je pohybovat pomalu znovu střílením je.

Naštěstí tam jsou studené starty dostupný pro Beetlejuice; obvykle oni jsou získaní střílením koster. Tyto studené starty mohou dát vám explodování slinu použít proti kostrám nebo schopnosti užívat vaši hlavu jak bumerang. Kromě toho, vy najdete Medusaův upřený pohled v době, který zmrazí kostry v jejich drahách.

Další věc aby sledovala na palubě jsou brouci. Tam je pět jiné druhy brouků aby byli nalezený, a každý druh dává vám dopis.Jakmile vy tvoříte slovní ' pravdu ' , všechny kostry na úrovni bude zničené bez stoupání znovu.

Zlá věc o hře jsou nedostatek grafiky, zvukové a, zvláště, potíže. Hra je moc snadný. Vy bude odstřelování skrz úrovně jako netopýr z pekla, a než vy dosáhnete úrovně 75, hra je vázaná na stát se malým vrtáním.

Ještě, nakonec, hrající této hry může být docela veselá zábava. Jestli vy máte nějaký času nazbyt, zkusit tuto hru.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Riedel Software Productions, Inc.

Obrazek:Beetlejuice in - Skeletons in the Closet - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo