UFO 2000
UFO 2000 - náhled

Nyní to je intresting.....

Dobrý starý UFO: Nepřítel neznámý... jak určený pro více hráčů?

Já jsem byl právě tak otrávený ;

...

BCs Quest for Tires Recenze

Recenze | Screeny


Důležitý Pozor !

1) BC'S pátrání po pneumatikách je PC BOOTER hra! Toto míní , že archiv nezahrne žádné spustitelné soubory (jako je *.exe nebo *.com). Proto vy potřebujete aby montovali obraz v DOSBOX, jinak nebudete schopní provozovat hru. Dole je krok za krokem průvodce po co vy potřebujete udělat!

2) hra vyžaduje ovládací páku. Nebudete schopná hrát bez toho.

A nyní o hře sám...

To je jeden z prvních počítačových her já jsem vůbec kdy hrál a ještě mezi mými favoritem časem zmetky. Není žádné hluboké a poutavé spiknutí v tom, jen čistou návykovou veselou zábavu.

Vy jste monocykl jízda neotesanec kdo zkouší zachránit lásku k jeho životu z drápů zlého předhistorického monstra. Aby dělal tak vy potřebujete aby vyhnuli se jiným překážkám (skálám, dírám, stromovým větvím, klubu houpacím dámám, tulákům - ne skupině, kamenným meteoritům, stalaktitům a stalagmitům...).

Vy můžete pohybovat jste zanechali nebo přímo na obrazovce, skoku a kachně. Vy můžete také zvýšit nebo snížit vaši rychlost ( stlačením ovládacími pákou knoflíky). Nespleťte vaši rychlost s vaší pozicí v obrazovce. Rychlost je indikovaný metrem na spodu obrazovky.

Každá úroveň bude představovat jinou výzvu a jestli vy zemřete, vy začnete ze začátku úrovně (ne ze začátku hry). Jakmile vy vyčerpáte zásobu všech životů, budete muset začít všude po ačkoli.

Hra má 4 jiné úrovně potíže a to má dva hráčskou volbu (základním způsobem to je jen horká křeslo volba, vy upustíte život a hráč dva dostává jde to). Grafika extrémně jsou dobrá pro dobu. To byl čas z 4-barevný-oční-hořící CGA, ještě toto hra nabídla větší barevná paleta. Zvuky sestávají se jen málo zvukových efektů pípání, ještě v době, kdy oni byli daleko od zastaralí.

Dohromady tato hra je pevný produkt to bylo daleko před většina jeho konkurence v době a je stále velice příjemný aby hrál dnes. Já silně doporučuji to.

1) stahovací BC'S pátrání po pneumatikách a vytáhne archiv (rozepnout). Snadno budou aby dal BC.IMG soubory na váš C: řiďte.

2) stahovací DOSBOX a instaluje to.

3) otevře DOSBOX.radit se soubor a změnu následující lemuje:

3a) stroj=vga do stroje=cga

3b) cykly=3000 do cyklů=500

3c) na konci souboru přidá následující řádky:

montujte c c:(nebo specifikovat cestu k adresáři kde vy máte BC.IMG archivovat, jestliže to není jednoduše na C:)

c:

startujte C:BC.IMG

4) začne DOSBOX a hra otevře! Vyberte C (složenou TV) pro lepší grafiku.


Rok vydaní: 1984

Vydali: Sydney Development Corp.

Obrazek:BCs Quest for Tires - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo