Lemmings 2 - The Tribes
Lemmings 2 - The Tribes - náhled

Já jsem si jist, že vy máte všechny slyšený lumíků předtím, a jestli vy nemáte, kde jsi byl? Lumíci jsou pravděpodobně jedni z nejpopulár

...

Battle on the Black Sea, The Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je dost standardní varianta klasické námořní bitvy hry že vy pravděpodobně jste hráli předtím na papíru. Rozdíl v tomto výkladu počítačové hry je že jakmile vy zadáte vaše jméno jak hráč, a dostat vaši osobní kartu která drží nějaké statistiky, vy můžete ihned začít hraní. Nevím proč, ale v této hře, kterou vy hrajete jak Rusko proti Ukrajina. To je docela... zajímavý, ale možná, že to byl inspirován politickou situací v Rusku v té době.

V každém případě, nejdříve vy musíte umístit vaše lodě (které vstoupit různé druhy velikostí) na mapě. Kdy vy jste skončení, dvě pole jsou ukázaná. Nalevo, vy můžete vidět vaše uspořádání lodí, a vpravo je počítač. Pak vy jen musíte střílet na buňky a s kusem štěstí může udeřit něco. Hra končí potom, co všechny lodě po obou stranách jsou u konce.

Jediné frustrující problémy v této hře je ten, že jestliže počítač tluče loď který je zabírající víc než jedna buňka, jeho další výstřely bude ALWAYS udeřily že loď ve zbytku jeho buněk, a vy můžete snadno ztratit hru tímto způsobem. Tak jestli počítač tluče vašeho čtyři buněčného neohroženého člověka, vy se můžete rozloučit s vašimi šancemi na vítězství které hry. Já myslím, že to je nefér.

Hra běží bez problémů v DOSBOX.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Bashurov V. (Bady)

Obrazek:Battle on the Black Sea, The - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo