Teenage Mutant Ninja Turtles - Manhattan Miss
Teenage Mutant Ninja Turtles - Manhattan Miss - náhled

To je pizza čas!

Naši zelení hrdinové jsou zpátky znovu, tento čas v PC-ORIGINAL hře, (ne jako TMNT 1 a 2, která byla přístavy z N

...

Batman Forever Recenze

Recenze | Screeny


O čem to je superhero hry a hry inspirovaný filmy které inklinují k udělat je méně než ohromným? Je to , že vývojáři vezmou menší čas nad nimi, nebo že oni jen nepřeloží velmi dobře? Jakýkoliv pravda, Batman navždy je legrační hra s rysy, jak možná, že bys byly hádaly, které většinu ikonický DC superheroes - netopýří muže.

Použití nějakého spíše hezkého chycení pohybu efektů, Batman navždy nastavuje vás na straně rolovací misi ne ne jako dvojitý Dragon kde vy budete čelit tunám stoupenců plus některý z tmavých Knightových nejlepších nepřátel. Ok to je mělká veselá zábava, ale to vypadá a hraje hodně lépe než většinu strany rolování bojovníků a Zapadákov vypadá vhodně gotický a náladový.

Jestli vy jste fanoušek netopýra pak vy budete potěšení aby učili se / dozvěděli se že můžete použít několik málo jeho zvláštních zbraní, netopýr-o - rang který byl s netopýří mužem z jeho počátečních dnů je obsažený a prokazuje aby byl neocenitelný po cestě. Dohromady řekl bych to je základní hry pro fanoušky netopýří muže, a zábavné hry pro všechny další.

Vychutnávejte!


Rok vydaní: 1996

Vydali: Acclaim Studios London

Obrazek:Batman Forever - stáhnout

3xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo