Wolfenstein 3D
Wolfenstein 3D - náhled

Wolfeinstein 3D je jedna z prvních známějších 3D akčních her z "vlastního pohledu", která se dostala do povědomí hráčů.

...

Batman - The Caped Crusader Recenze

Recenze | Screeny


Toto velmi dobrá dobrodružná hra byla inspirován komickým hrdinou a ve skutečnosti se skládá z dvou málo her které jsou moc moc podobná. Předpokládá se, že vy zastavíte šprýmaře a chytíte tučňáka (oddělený ve dvou hrách), Batman's zapřisáhlých nepřátelích a chránit městu Gotham. Co ještě mohlo velkého netopýra dělat?

Vy vedete našeho hrdinu skrz komické boxy které je moc originální a zajímavá myšlenka. Vy touláte se hledání položek a jak použít je. Stlačením dolů+oheň vy zvednete objekty nebo vstoupit do inventáře. V inventáři vy vedete malý Batman - sign aby mohl vybrat pořádnou akci. Pět ikon uprostřed jsou pro pokles, použití, výstupního inventáře, spustit znovu hru nebo přepínací hudbu on - off. Vy také vidíte prázdné boxy. Kdy vy zvednete objekt, to se objeví v předtím prázdném boxu jak ikona. Aby mohlo užívat nebo snížit to, musíte první vybrat položku a potom vybrat akci. Velmi jednoduchý.

Tam je pomalu tavící Batman's tvář ukázaný v inventáři. Toto představuje vaši energii, ale to je ve skutečnosti čas, který vy jste odešli od energie je pomalu odtéká dokonce když tam nejsou žádní nepřátelé poblíž. Po cestě vy najdete různé druhy jídla které obnoví vaši energii. Také, vy najdete nějaké jídlo , které nepřátelé budou kapat. Toto znamená, že budete muset pospíchat aby skončil misi. Nepřátelé jsou neomezení a jen může způsobit rychlejší energetický odtok.

V prvním misijním šprýmaři nastavil dynamit pod městem a zachytilo Robin. Vy musíte neutralizovat výbušniny, pomáhat tvému příteli a najít šprýmaře. Ve druhé misi vy "jen" potřebovat aby chytil tučňáka. Toto znamená vstup jeho domu. Žádný snadný úkol pro netopýra. Oba hry dívají se stejný a jsou jen jiní v cílech a hádankách, ale nemyslíte že jestli vy jste skončili jeden, druhý by mohl být nudný. Vy budete žádat o více potom co vy dokončíte je.

PC Verze je velmi dobré, třebaže hůř než další verze. Grafika je dobrá pro čas hra zdála se, animace je v pořádku, ale bohužel jen PC reproduktory jsou podporované. Ohromná hudba z C64 verze chybí. Téma je krátké a opakovaný, a možná, že bys mohl brzo rozhodnout se vypnout to. Kvalita je FX neuspokojí vás také. Pokud jde o ovládací prvky, oni jsou snadní ovládat.

Tak, to je dobrý, zajímavý a docela legračního dobrodružství. To je must - try z několika důvodů: vedle to je veselá zábava, vy ne- nenajdete mnoho dobrodružství takto a jistě vy ne- nenajdete s netopýří mužem. Doufám, že dobrodružství-milenci a netopýří muž fanoušci budou vychutnávat tuto hru jako nějaký staří-školní hráči dělali.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Special FX Ltd.

Obrazek:Batman - The Caped Crusader - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo