Oh no - More Lemmings
Oh no - More Lemmings - náhled

Nemyslím, že tuto hru potřebuje žádný úvod. To je pokračování slavný Lemmings, a to přidává ještě víc veselé zábavy k světu Lemmings. Tam

...

Free Enterprise Recenze

Recenze | Screeny


Bezplatný Enterpri$e je obchod simulant v kterém vás budujete společnost ze země nahoru a prosit stát se obrem ve vašem průmyslu. Pro vykonat toto, musíte pronajmout stavení aby ubytovalo vaše průmyslové vybavení a kanceláře.

Na rozdíl od jiných buisiness simulantů kde každý zaměstnanec je hloupý a loajální robot připoutaný k jeho stolu, bezplatný Enterpri$e připojuje unikát AI to dělá každého pracovníka, kterého vy najmete jedineční v jeho nebo jejím znaku a profesionálních vlastnostech. Pracovní etika, schopnosti styků s veřejností, a dokonce droga a alkohol (ab)použití je faktory které určí jak dobře každý zaměstnanec dělají jeho práci. Aby mohl najít pracovníky, musíte poslat inzeráty "hledá se" a recenzi aplikací. Kdy vy hledáte nové zaměstnance, výsledky kandidátského rozhovoru jsou zobrazené a ukázat informaci o pracovních- souvisejících schopnostech a minulé dosavadní praxi.

Jako další výrobní simulanti, bezplatný Enterpri$e dovoluje vám zvolit mnoho jiných produktů pro vaši společnost, nicméně vy nejste konaní vaší volbě skrz hru. To je obecně dobrý nápad pro začátek jeden základní výrobek před expandujícími složitějšími produkty stejného typu nebo dokonce větvení ven do úplně jiných produktů. Produkty vyžadují suroviny aby byl vyráběný, a spotřebitelé aby koupili je. V závislosti na městě vy jste se sídlem v, počet dodavatelů surovin a spotřebitelé vašeho produktu mění; nějaká města nejsou dobrá pro produkování jednoho typu produktu kvůli nedostatku materiálů, zatímco jiní nemají mnoho spotřebitelů.

Kdy vy vyvíjíte vaše stavení, vy můžete koupit stroje aby produkovaly vaše produkty, určený odkládací prostor pro hotový výrobek a suroviny, a nastavit kanceláře pro sebe a váš personál. Vy můžete koupit dopravní pásy, vidlicovitý zdvižný vozík, a ruční vozíky aby udělaly pohybující se boxy snadnější pro vaše pracovníky, a aktualizační kancelářské prostory aby zlepšily efektivitu.

Vaši zaměstnanci zahrnují zákazníky kteří koupí suroviny, obchodníky kteří prodají produkty, účetní kteří dohlížejí na finance, a pracovníci aby obsadili stroje. Vy můžete také najmout nadřízení aby zlepšila dělnickou produktivitu a zmenšit pitomost mimo. Pracovní morálka je ovlivněná jejich platem a stresem, a je také ovlivněný pálením nebo nájmu zaměstnanců. Vy můžete recenzovat individuální zaměstnanecké denní práci rutiny přímo dolů ke koupelně a kouřový zlomy a vidět kolik času oni utrácejí dělání skutečnou práci.

Jak hra postupuje, můžete být schopný najmout konzultanty aby srovnávali vaši společnost s vašimi konkurenty a pomáhat strategiím plánu aby ovládl trh ve vašem poli. Konzultanti dokonce pracují ve stínu poskytováním informace o vašich konkurentech- -za cenu, samozřejmě. Transakce zahrnují použití běžného účtu v bance v bance, a vy můžete také drátěné fondy do spořitelních účtů aby čerpaly úrok. Půjčky, samozřejmě, vám dovolí půjčit si peníze z banky; budete muset splatit to se zájmem později, ale někdy má to cenu to.

Ceny za suroviny a produkty nejsou pevné skrz hru; spíše, oni jsou založen na poptávce a nabídce. Platy jsou určené průměrným platem pro všechny zaměstnance téhož druhu aktuálně v zaměstnání; uchazeči mohou zeptat se méně než průměrný plat, ale vy můžete platit více chcete - li a ovlivňovat globální průměr.

Hra užívá standardní 40 hodina pracovní týden, a dělí se hru čas na otočení. Na začátku, otočení končící na konci každého dne jsou dostačující, ale jednou vaše společnost běží sám, vy můžete zvýšit otáčecí velikost týdnu, měsícinebo roku. Vy můžete také zrychlit nebo zpomalíte otočení. Čas mezi otočeními je nejlepší použitý k tomu, aby přidal k vašemu stavení nebo hledat nové zaměstnance.

Bezplatný Enterpri$e zahrnuje detailní a informativní výuku, a je hodně veselá zábava zda vy jste obchod student, fanoušek výroby nebo dalších simulantůnebo jen příležitostného hráče.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Tsunami Games

Obrazek:Free Enterprise - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo