Legends
Legends - náhled

Jste vy připravený na správný čas? Jste vy připravený na krásný čas? Jestli vy jste, vy jste dobře-připravení. Nejste - li, vy raději si

...

Barbie - Super Model Recenze

Recenze | Screeny


Tak tedy !... Vím co vy všichni přemýšlíte. Jsem myslel jsem byl si, že to já sám, kdy já lokalizovaná tato hra. A BARBIE HRA??? Není žádné vchod peklo které toto může být nějaké /každé /žádné dobré, ale chystám se stáhnout to jen aby dobře se zasmálo!!

Dobře, žert buď při mne. Barbie: Extra model je ve skutečnosti opravdu hezká hra, hrající naše známá hračka kouzla, Barbiy. To není ohromná hra, ale to dělá zajišťovat více experimentálního hráče - nebo jednoduše Barbiina fanouška.

V hře, vy hrajete roli Barbiy - kdo zkouší udělat jméno pro sebe jako model v Hollywoodu. Pracování tak tvrdý-pevný jako ona může aby dosáhla jejího cíle, ona bude přesto potřebovat vaši pomoc překonat všechny překážky v její cestě. Vy potřebujete aby pomáhali jí dostat zaznamenaný na ulicích Hollywoodu, nasadí jí tvořit a opravit její vlasy, projít jejím šatníkem, držet její nával cvičením, a co je nejdůležitější... vy potřebujete aby cvičili ji pro kočičí lávku, a potom pomáhat jí kdy velký den přijel. Udělej to řádně, a Barbie mohla by jen být další velká věc v Hollywoodu.

Hra je dělit na čtvrtiny, každý skončí módní přehlídkou před tisíci lidí. Tyto všechny části skládají se z kousku arkády, tvář střílení a časopis střílení, kočičí lávka trénink, a potom skutečná kočičí lávka nakonec. Jiná mise arkády je pohon skrz hollywoodský Blwd, rollerblading safari na pláži, projít skrz ledové horu město, a kolo cesta skrz park. V tyto všechny, poslání je prosit sbírat tak mnoho hvězd jak je to možné, a prosit dostat tašku opravné zkoušky a fotografické kamery, bez udeření nějakých /každých /žádných překážek. (Kinda jako kamelot).

Barbiin dva minigames, tvář a časopis střílení, jsou oba hraný stejným způsobem. První vy uvidíte obraz Barbiy po několik sekund. Vy musíte pak udělat ji připadá stejný tomu obraz, pomocí jen vaší paměti jak průvodce. Aby to mohlo být uděláno, vy kloub barvy použitím buď Ctrl, Alt nebo posunu, a úplně měnit výbavu nebo make up použitím kurzorových kláves. Kdy vy jste spokojení na způsobu ona vypadá, vy jednoduše stlačte Enter. Vy dostanete body pro každý správný aspekt jejího zjevu.

Hudba pro hru je docela chytání, a rozhodně hodící se hra. To je opravdu uspořádaný málo hry, dohromad. Rozhodně zaměřený v děvčatech, přece však dobré veselé zábavě nějakému /každému /žádnému hráči.

Toto hra CAN běžet pod vyhraje XP a VDMSOUND, ale já bych jen bych doporučoval udělat to jestli chcete jít hluchý... Zvuky jsou změněné na sluchové-rozbíjející se oheň-sirény, jestli vy zkoušíte udělat to. Neříkejte mi já ne - jsem nevaroval vás, jestli vy zkusíte... ;P


Rok vydaní: 1993

Vydali: Tahoe Software Productions

Obrazek:Barbie - Super Model - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo