Prehistorik 2
Prehistorik 2 - náhled

Hra, která byla počátkem devadesátých let nainstalována na drtivé většině osobních počítačů, to je Prehistorik 2 z roku 1993. Přestože byla

...

Barbie - A Fun-filled Adventure Recenze

Recenze | Screeny


Úvod... Barbie - A Fun - filled Adventure je postranní-rolovací jump'n'run počítačová hra.

Řekni mi příběh... Zítra je Barbiin ohromný den. Ona zvedne její novou výbavu v nákupním středisku, poobědvat v sodě obchodu, jde plave na pláži, a, setkat se s Kenem na večírku. Teď, ona první musí spát protože to zpozdí se a ona potřebuje zde odpočinek pro tyto nadcházející obchody. Ale ona je tak vzrušený že ona dostává cizí sny...

Stejná procedura jak každým rokem?... Vy proskočíte váš svět snů které je postavené na událostech dalšího dne, a vaše jediná zbraň je tento nádherný náramek, který vy nosíte v černých číslech snímek zobrazení na spodu obrazovky. Jeho tři přívěsky mají kouzelné moci. Například, vy můžete spustit nějaká zvířata a žijící věci, které se mají udělat nějaký úkol pro vás. Smůla že nemůže říkat přítele a nepřítele odděleně a neví si rady. Já myslím, že to je velká část hraní zkušenosti aby nechala to vám abyste zjistili věci. Ale dát vám malou pomoc pro náramek: x prostředky vymažou, oboustranná šipka znamená pohyb, a otazník míní "nevím, jen užívat mě". Vrátit se k použití přívěsků, vy musíte "hodit" je šikmo z 45° a kdy vy uvolníte klíč, oni klesají rychle dokud oni neudeří něco. To je pokročilá a absurdní technika, ale měl bys stát se dovedně uživatelem po chvilce.

Od té doby, co vy byla spící, vaše energie je reprezentovaný komický- podobný chrápat Zsa. Kdy vy dostanete hitový nepřítelem, vy ztratíte jeden z nich v řeči-bublal. Pro dostat více vy musíte sbírat tokeny jako ty, které s Barbiin B na tom. Bloky skryjí nic většinu té doby; v dalších případech vy můžete dostat body, mini B které dávají dočasnou nezranitelnost, a dokonce dosáhne tajných míst! Kdy vy ztratíte všechnoho Zsa, vy můžete použít jeden ze dvou pokračujete. Kdy vy jste užívali oba dva a ztratit, hru přes - a: ne chrání-hry, žádná hesla.

Vy vidíte, Barbie AFFA je obtížný, třebaže byl jsem schopný dosáhnout poslední z 13 stupňů v mém třetím pokusu. Skóre ne slouží skutečná účelu - tam není žádná highscore tabulka.

Oči a uši... Grafika je EGA nebo CGA mód 4, palet #1, vysoký intenzita (vysoký fuchsin, vysoký modrozelená, horní bílý + nízký černý). Pozdější je screenswapping namísto koktání rolování, pěstování potíže ještě víc. Styl = pastva pro oči; a dokonce CGA je výstřední dost, aby měl zvědavý pohled na to. Žádný hudební ale různá vnitřní mluvčí pípnutí a značky pro zvukové efekty.

Po výstupu nyní vstup... pohybovat - kurzorovými klávesami skočit - Ctrl/ posun měnit přívěsek náramku - použití mezerníku ("hodit") přívěsek náramku - držet a pustit Altův/Alt Grův/Z přestávka - P opustila utkání/hru - Esc (falešná přestávku - přerušení/Alt+ kurzorová klávesa)

transdukce... Můj názor silně kolísal mezi čtyřmi a jedním bodem při hodnotící Barbiě AFFA. Nakonec, já bych jednoduše bych šel pro průměrné tři body jestli tam nebyla nepřítomnost chrání-funkci a hesla. TWO body! Doporučený pro Barbiini fanoušci, zkušenosti-hledači a lidi s pravým dotekem humoru, ne doporučený pro cholerické osoby a členové hlavního proudu.

Jestli chcete provozovat hru pod čistým WinXP otočením Num Lock mimo, jinak vy dostanete stále skákající barbie. Ale, samozřejmě, DOSBOX je doporučený.


Rok vydaní: 1992

Vydali: SuperSet Software Corp.

Obrazek:Barbie - A Fun-filled Adventure - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo