Elite
Elite - náhled

Kdy tato hra vyšla (původně na BBC počítačích v roce 1983) počítačový lovecký motiv byl moc klid. Hry které vládly průmyslu byl platformn

...

A Nightmare On Elm Street Recenze

Recenze | Screeny


Já nechystám se lhát Vám, milému čtenáři, ale jestli je tam jeden film hrůzy která polekala mě, to je A noční můra na Elm ulici. Dokonce po všech těch letech bizarní spiknutí a situace znaky dostaly do stále polekat mě (ačkoli mnohem méně než podporovat pak, samozřejmě) a tak já jsem byl popouzet k hrát tuto hru a vidět zda to daří se zachytit atmosféru filmu...

Příběh:

Na začátku, hráč dostane se do vybrat si jaký znak on chce hrát, jak každý znak má jeho nebo její vlastní zvláštní schopnost. Po vybírajícím znaku, to je na hráči aby zachránil pět dalších znaků z Freddyových ostrých drápů. Ale předtím, než vy můžete dělat to, musíte první zjistit kde Freddy žije...

Když jste jednou zjistil kde Freddy žije, vy musíte pohybovat skrz jeho bludiště- podobné dům sbírání klíčů, vytahovacího spínače a porážejících hord cizích a hrůzostrašných nepřátel.

Vy postupně budete spekulovat hlouběji do jeho domu, a do šílenství.

Pozitivní body:

Já musím říct hra dařila se zachytit přinejmenším některý z atmosféry uváděné ve filmu. Místy, vy můžete opravdu cítit že Freddy dohání vás a vy doufáte že vy ne- nevběhnete do slepé ulice. Grafika, zatímco samozřejmě ne velkolepý, dařit se vyvolávat tmavý a hrůzný pocit. Rovný design je typicky mazelike, a třebaže já normálně pohrdám bludišti, to hodí se přímo do této hry. Hráč se stane dezorientovaný, a pocit být uvězněné uvnitř noční můry se chopí něho. Nepřátelé jsou rozmanití a neobvyklý, jako například zlá pojízdná křesla. Skutečnost, že nějaké zbraně pracují lépe na nějakých kreaturách přidává prvek strategie k hře (šetření to z toho, být jen prodejná člověk-a-lomítko hra).

Negativní body:Běda!, tis pravdivý... A noční můra na Elm ulici má nějaké oslňující problémy. Nejprominentnější problém je že se to stane nudný rychle; vy můžete jen pobíhat útočící pojízdná křesla a sbírání mincí po tak dlouhou dobu před novotou nosí mimo (ne , že hra je moc román předně).

Další slabý bod v hře je hudba, která byla téměř neexistující pokud je v mých silách říkat. To není také ne moc obtížná hra (přinejmenším ne pro mě).

Závěr:

Co je tam, aby řekl? A noční můra na Elm ulici je hezká hra aby hrála kdy vy otrávíte se a vy máte náladu na pro rychlou napjatou hru. To není ani moc zvláštní, ani to není velice špatné. To je jen fajnový málo hry která může držet vás bavili přinejmenším na několik minut.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Westwood Studios

Obrazek:A Nightmare On Elm Street - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo