Lexi-Cross
Lexi-Cross - náhled

Lexi-kříž je zajímavá hra. Myslete rudovlasé nevlastní dítě Battleships, čmáranice a kola Štěstěen, ale s trochu více duše než průměrného

...

Bandit Kings of Ancient China Recenze

Recenze | Screeny


V roce 1989, jediný rok po KOEI narodil se, králové bandity starověké Číny udeřila trh a začal strategickou revoluci. Jeho rozhraní by se stalo páteří dalších KOEI strategických her následovat. Hra možná je jedním z nejvíce detailních her v tomto žánru. Aby mohl uspět budete muset budovat silnou armádu aby vybojovala sousední regiony, ale zároveň vy potřebujete ujistit se, že váš lid je prospívání.

Celá hra je řízený přes klávesnicové povely. Ačkoli se to může zdá obtížný nejdříve, vy brzo zvyknete si na ovládací prvky. Základním způsobem vy vepíšete do čísla a tiskového vstupu. Jestli vy jste vepsali do špatného příkazu, prostě tiskový vstup ještě jednou (bez dávající nějakým /každým /žádným novým pořádkům), a to vezmou vás držíte palce někomu krok. Stisknout klávesu Enter také říká vám které příkazy aktuálně jsou dostupné.

Co rozlišuje tuto hru z mnoha jiných her v tomto žánru je že vy nevyhrajete hru stávající se jediným vladařem; spíše vy musíte zachytit ohavného Imperial ministra války, Gao Qiu. Jednou toto bylo dosažený, herní konce.

Hra je dělený na čtyři jiné scénáře, a můžete si vybrat mezi jinými hrdiny aby hráli v každými. Toto dává hru vysoká hodnota opakování, jak každý hrdina bude lišit se od jiných, oba z hlediska začínání-pozice a moci.

První věc, kterou potřebujete aby je aby usadil se v regionu, a začít přípravu k válce. Budete muset rekrutovat muži a další hrdinové, hon na jídlo a kožešinu, sbírat zlato a kov, vytvořit zbraně a řídit vaše regiony k nejlepší vašich schopností. Tam je hodně také politických záležitostí vy potřebujete aby ovládali. Udělat spojence je možná nejdůležitější, ale jestli vy nejednáte vaše spojence dobře, oni mohli nechat vás kdy vy potřebujete je nejvíce. Toto hra opravdu ukáže vám hodnotu loajálních generálů uprostřed bitvy.

Čas od času budete muset jít do války, a jako u zbytku hry, to je řízený přes klávesnici. Před bitvou zahajuje musíte umístit vaše vojáky. Si všimnete že některý z dlaždic na mapě měla čísla na nich. Vy můžete jen umístit vaše vojáky na těchto dlaždicích. Pokud jde o skutečné bojové fáze, vy pohybujete vašimi vojáky s num - pad a užívat 0 klíč jak klíč potvrzení. Králové

bandity starověké Číny je totální strategická hra která bude tlačit nějakého /každého /žádného tvrdého strategického hráče k jeho hranicím. Vy budete potřebovat všechny vaše schopnosti jestli vy máte být úspěšní. To je hra já bych doporučoval veteránům z tohoto žánru. Nováčci jsou k bezplatnému vyzkoušení to také, ale oni budou pravděpodobně stát se frustrovaný přes ovládací prvky a skutečnost, že vy musíte řídit všechny věci sebe.

Hra také podporuje určený pro více hráčů až sedm hráčů.

Já jsem nebyl schopný dostat nějakou /každou /žádnou zvuky nebo hudbu v DOSBOX, která opravdu byla přibližovací vozík.


Rok vydaní: 1989

Vydali: KOEI Co., Ltd.

Obrazek:Bandit Kings of Ancient China - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo