Peter Pan - A Story Painting Adventure
Peter Pan - A Story Painting Adventure - náhled

Dělá každé dítě někdy představit si sám za hrdinu? Jistě. Dělá každé dítě fantazie o nových magických zemích plných dobrodružství? Přiroz

...

Cirque de Zale Recenze

Recenze | Screeny


Skutečnost, že tato velice zábavná hra byla vytvořená ženou je překvapující dost, a skutečnost, že to bylo vytvořené použití bezplatného hry motoru udělá to ještě víc zajímavý; dobře, ke mně, v každém případě, jak já jsem vždy chtěl produkovat dobrodružnou hru. (Toto motor je k dispozici pro download HERE.)

já stále jsem byl překvapený tímto hrou a musela pochichtávat se v dialogu, něco to ne- stane se mě často při hrající počítačových her. Rozhraní je užívat přirovnání k LucasArts opičímu ostrovu a Indyovým hrám, s obvyklou věcí hledání jdoucí na; ale něco o skalním divadle de Zale udeřil mě jak jedinečný a více života- podobných než obvyklých hry spiknutí. Hlavní charakteristika, Zale, nebylo na hrdinském hledání aby chránilo kdokoliv nebo cokoli. Toto drzý Simon Sorcerer - like znak jen chtěl vytvořit jeho vlastní cirkus.

Já jsem rozhlédl se kolem webu v dalších recenzích této hry, a tam byla smíšené názory bez zveličování. Někteří mají zacházeli tak daleko, že navrhovat, aby to je práce génius, zatímco další kritici byli zklamaní grafikou, jednoduché hádanky a ukončení.

Nicméně, Andail, AGS místa (které hostí hry motor který vytvořil hru), udělala tuto hru výběr měsíce pro květen a řekl, že i když 2004 byl silný rok v hrách oddělení, to by mohlo být nejpopulárnější titul doposud.

Hra je moc snadný aby nastavila a běžet:jen dvojklik ' skalní divadlo.exe' a vy jste přepravovaní do podivínského světa skalního divadla de Zale.


Rok vydaní: 2004

Vydali: Rebecca Clements

Obrazek:Cirque de Zale - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo