Castle of Dr. Brain
Castle of Dr. Brain - náhled

Hrad Dr. Mozek je, bez pochyby, jeden z nejzajímavější, zábava a originální hry já jsem vůbec kdy hrál. Cíl hry je aby unikl z Dr. Mozkov

...

Baldies Recenze

Recenze | Screeny


Jste vy připravený být "Bůh" v světě plném malých malých lidí bez vlasů? Jestli vaše odpověď je "ano", pak vykročí a testovat vaše zbožné zručnosti v této podivné hře nazvané Baldies.

Váš cíl je jednoduchý: jen vést malé holohlavé lidi proti jejich "bídným" oblouky-nepřátelům, vlasatce. S vámi rozhodnutí jejich osud, budou bojovat s téměř nekonečnou válkou která může jen mít za následek celkové zničení z jednoho závodu. Hra se uskutečňuje přes moc široký okruh úrovní přes několik druhů terénu, z pastvin sopečných. Tam, vy budete chovat vaše plešatce aby mohli zvednout jejich obyvatelstvo číslu velkému dost, aby dovolilo jim přemoct jejich nepřátele.

Koncept hry připomene mi " farma mravence", hlavní proto, že oni jsou organizovaní v třídách a v závislosti na jejich třídě, budou vykonávat jiné úkoly. Vyšší třídy jsou: pracovníci, stavitelé, vojáci nebo vědci. Uvnitř domu, pracovníci budou chovat, stavitelé budou aktualizovat a udržovat dům, vojáci budou budovat střeliva a vědci budou zkoumat technologie aby pomáhaly jim bojovat s jejich oponenty. Vně, pracovníci zjistí pracovní sílu, potřeboval, aby vykonávaly zvláštní práce jako kopající příkopy; stavitelé zjistí sestavení-sílu, která dovolí jim aktualizovat nebo vytvořit nové domy; vojáci budou užívat střeliva aby zabila vlasatec; a nakonec, vědci dodají nové vynálezy jako pozemní miny.

Ovládací prvky jsou snadné jak oni vystřídají na myši aby pohybovala ručičkou kolem a kliknutí přes ikony na obrazovce. Tam jsou čtyři ikony aby vám dovolily přiřadit každého plešatce k jeden ze čtyř tříd. Další dvě ikony jsou vlajka, kterou vy můžete umístit kde vy chce budovat nový dům a ruka se kterým vy můžete si vybrat nějakého /každého /žádného plešatce a táhnout ho kdekoli vy chce.

Vy můžete také kliknout na domy nebo stromy patřící vaší straně. Který bude "otevřít" dům nebo strom a ukáže vám co jeho držitelé dělají. V stromech, plešatci nebudou produkovat cokoli; strom je prémie k plešatcům protože to bude honosit se jejich motivací a čilostí.

Kdy vy jste stavěli tři domy a měly dost pracovní síly, nová ikona představující lopatu se objeví, dovolující vám měnit terén. Kdy vy máte čtyři domy, poslední ikona objeví se, jeden nazvaný "zlato-křídla"; tento je velmi užitečný nástroj protože to bude vám dovolit vybrat skupinu plešatců kteří dostanou křídla a vybrat cíl kde tito okřídlení chlapi přistanou. To může je použito poslat velkou skupinu vojáků k nepříteli domu aby mohla zničit to nebo vzít to vaší straně.

Grafika jsou zobrazená v 256 barevném módu s 640x480 rozlišením. Efekty jako jsou déšť a stíny mraku jsou příjemný a vítaný dodatek. Zvuky nejsou nejvzácnější věc v této hře, ale oni slouží jejich účelu.

Pro jeho obsah, hratelnost a originalita já hodnotím to s čtyřmi.

Tam je možnost hraní toho přes síť během "plešatosti.exe" registruje namísto pravidelný "plešatci.exe".


Rok vydaní: 1995

Vydali: Creative Edge Software

Obrazek:Baldies - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo