Arkanoid II - Revenge of Doh
Arkanoid II - Revenge of Doh - náhled

If vy jste hráli na originální Arkanoid se bude Vám líbí tento. Zlý Doh, zřejmě poražený v první hře ( neví jestli kdokoliv má ve skutečn

...

Aleshar - World of Ice Recenze

Recenze | Screeny


Aleshar - World ledu je bolest hlavy-navozující třetí osoba RPG udělaný vhodně pojmenovaný hypotermie.

Aleshar je nepovolený polární ostrov odloučený ze zbytku světa, který zažívá zimu po celý rok. Vy hrajete roli mladého muže, který byl narozený v Aleshar s vzácný a tajemná moci to dovolí jemu použít kouzlo; takoví lidi jsou známí jako Elementalists kvůli jejich mistrovství v přírodních elementech na světě. Bohužel, to je nelegální na Aleshar mít takovou moc bez dohánějící skupiny známé jen jako " kult, " zkažená a dekadentní organizace Elementalists. Mnoho let předtím váš dědeček, kdo přiměl stejné síly jak vy, odmítnul aby připojil se ke kultu a pokusil se o uprchnout jeho vlivu. Nicméně, on byl chycen a vykonaný.

Aby mohl zabránit vám před sdílením vašeho dědečkova osudu, váš otec poslal vám aby žil se starým poustevníkem daleko od vašeho domovského města v mladém věku. Muž byl prý být Elementalist v úkrytu. Jeden den, on pošle vám pryč na posílce. Jak vy chystáte se vrátit se do jeho domova, vy jste zastavení dvěma muži v červených šatech kteří žádají, abyste jdete s nimi. Vy ihned uvědomujete si že oni jsou členové kultu který přijít k k tomu, vzít pryč vás. Vy jste honění zpět k vašemu trenéru, kdo instruuje, že vy prchnete do blízkého města zatímco on rozptyluje kulty. A tak začíná vaše dobrodružství. Musíte cvičit vaše schopnosti a vaši síly a zastavit kult jednou provždy.

Aleshar - World Ice dovoluje vám modifikovat váš znak v několika jiných kategoriích: práce, schopnosti, zbraňová schopnost, a charakterové rysy. Tyto určí jak váš znak působí společně další znaky a jak dobře on bude stravovat se v bitvě a v divočině. Primární metoda zvýšení vašich schopností in - game je aktivně užívat je. Například, primární mód dopravy v divočině je lyžování, tak lyžování často zvedne vaši schopnost lyžování a vám dovolit pohybovat se kolem rychlejšího.

A hlavní aspekt hry je působí společně další znaky. Povídat se znaky pracuje stejným způsobem jako v mnoha textových dobrodružných hrách: vítejte znak, a užívejte klíčová slova aby dozvěděla se víc o tom znak nebo o tom, co on nebo ona ví. Jistá slova jsou napsaná v jiných barvách aby znamenaly závažnost.

Hra je téměř úplně v reálném čase, tak vy musíte pokračovat v postupování aby mohlo zabránit vašemu znaku z hladovící k smrti, zvláště v divočině. Vy můžete koupit jídlo z dalších znaků v hřenebo vy můžete použít vaši loveckou schopnost aby zkusila a zjistit jídlo v divočině. Při bojujících nepřátelích, napadnou vy jestli vy jen sedíte nehybně.

Plavba z města do města skrz divočinu je moc obtížný dokonce s mapou, od hry nezobrazí vaše přítomné umístění ve vztahu k dalším lokalitám na mapě jakmile vy získáte jeden. Vy dostanete souřadnice čas od času, a vy můžete najít vaši cestu použitím sextant, který říká vám vaše přítomné umístění je. Bohužel, vy musíte vyřešit pro sebe jak číst souřadnice dané Vám sextantem, a najít váš vlastní průchod divočinou. Mapa pomáhá jen tím, že Vám dáme nejasná představa kde váš cíl leží. To je moc pilněji než ty zní, jak vaše vize je moc omezený, dokonce ve dne.

Bojový systém je jednoduchý, do jisté míry: jestli vy užíváte zbraně rvačky, vstoupit do monstra a vy napadnete to. Jestli vy užíváte raketové zbraně nebo kouzlo, napadnout je jako vhodný. Bojující monstra není jenom věc hackerství je ke kusům a posunující se na. V závislosti na vaší schopnosti, můžete udeřit jiné tělesné části monster. Například, udeření ruky mohlo rozbít to a poskytnout to zbytečný do ošetřený, při udeření hlavy může způsobit osudnou ránu. Monstra mohou také vyřadit váš znak tímto způsobem.

Celkově, hra je dost dobrý, s výjimkou grafiky. Samozřejmě, zpravidla, dobrá grafika neudělá dobrou hru. Nicméně, Aleshar- ovo grafika jsou jedinečná v tom, že hrající hra může napnout vaše oči a dát vám bolení hlavy kvůli jak malý všechno je. Přesto, Aleshar měl potenciál aby byl dobrá hra.

Tvůrci Aleshar doporučuje Gravis Ultrasound pro zvuková a hudební nastavení; bohužel, třebaže DOSBOX soupeří s Gravis Ultrasound, hra bude nepracovat s tímto nastavením. Jediné rozumné nastavení já jsem byl našel je zvukový karta mód, co neprodukuje neurčité a hlasité hluky.

A slovo varování: Některý ze scén které objeví se na začátku hry a skrz jsou spíše potřísněný krví, tak tato hra není doporučený pro ten se slabý stravuje (nebo ti, kdo nedávno skončily jídlo). Také, já bych jistě doporučovat čtení příručka (dostupný v následech) před začínáním hrou, jak vy ne- budete znát důležitou klávesovou zkratku. Zde jsou nějaký, který by měli dostat vás jste začali:

- E: vstupte city - G: zvedněte vybavení zabitý monster - H: hunt - M: mapa (jestli vy máte jeden)


Rok vydaní: 1997

Vydali: Hypothermia

Obrazek:Aleshar - World of Ice - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo