Back to the Future Part III
Back to the Future Part III - náhled

Já jsem docela jistý vy přinejmenším jste slyšeli o zpět do budoucnosti filmy. Bohužel ne všichni z nich (část jeden chybí) byla udělaný

...

Balance of Power 1990 Recenze

Recenze | Screeny


Och, studená válka, pravděpodobně nejbližší věk v obsazuje historii že on byl způsobení vzájemně zajištěné ničení jeho bližního.

Základním způsobem, tento klenot hry dá vás do bot přesného protější, makign zaručený že DOES NOT stane se. Originální hra, rovnováha sila, byla udělaný Chris Crawford v roce 1985 pro dešťák, a portoval do Windows v roce 1986. Nicméně, on rozhodl se vytvořit novou verzi kvůli nepřetržitým emailům jemu, a skutečnost, že geo-politická stupnice měla pozměněný násilně. V roce 1989 on vytvořil rovnováhu sila: 1990 vydání. To bylo stanovené v budoucnu základním způsobem protože on chtěl, že to je nelineární druh scénáře. Pro nějaké extra čipy, někdo by mohl přidat že tato hra byla citovaná, " nejlepší simulace studené války."

tak tedy !, na hru. Základní bod hry je aby zvedl vaše zemi (buď USA nebo USSR) úroveň prestiže a sfér vlivu po celém světě zatímco zároveň únik jaderná válka. To je pilněji pak jeden by očekávalo jak A.Inebo další hráč, vždy zkouší ujistit se jeho názory dostat nesený na. Jeden je obvykle docela šťastný yo projít 2 otočení v určený pro více hráčů hra, speciálně jestli on je hraje si s někým se zastáncem tvrdé linie ideols.

V hře vy máte mnoho voleb nebo "politiky" v kterém vy můžete ustanovit jednomu z četný (i věřit 80) zemím po celém světě v naději aby zvedla vaši prestiž, a jak titul jde, změnit "rovnováhu sila". Tyto polocies zahrnují Military pomoc, hospodářské pomoci, pomoci insugents, zasahovat pro ovládání (pomáhání jim), intervenci pro rebelové(pomáhání povstalecké silám), smlouvě, obchodu polocy, destabalizing, a diplomatický preasure. A malá poznámka, všechny tyto volby jsou dostupné na nové "Moltipolar" úrovni, zatímco oni jsou omezení na všech dalších potížích.

S ohledem na výši uvedenou, tam je také nová hra potíž. Mnohopólový dává hráče širší různé druhy herní inwhich on může nyní jít do války, a další uspořádaný materiál.

Dobrý points - návykový jestli váš do politiky - zatímco hry zdají se podobný, jiný věc může stát se každou novou hru, jako jsou jiné národy chodící do válek, a národy stávají se coup'd apod .. - Hotseat určený pro více hráčů

trestná body -žádná zvuk - jednoduchá grafika; samozřejmě, to bylo jen 1989 - krátký, jen 8 otočení dlouhých - zatímco to podporuje určený pro více hráčů, určený pro více hráčů je EXTREMELY tvrdý - AI je moc bídný. - vaši poradci jsou trochu tupí.

SummaryBasically, protože já miluji geopolitické simulace, ačkoli jsem zarmoucený krátkou hrou (jestli vy jste dostali se do vyhrát plně každý měsíc za rok, z 1989 k 1997, tomu bude jiný příběh). Já dám tuto hru 4.Toto je pro víc - ův ' politická slabá vření zdravého jádra podle mého mínění příčina vás ve skutečnosti potřebujete použít vaše hlava v naději AI nebo tvůj přítel, kdo mohl bys velmi dobře nenávidět nakonec jestliže ty někdy skončíte hru, nešroubuje vás přes.

Dohromady, já doporučuji tomu vám to jsou víc "individualisté" kdo stará se o politiku.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Chris Crawford

Obrazek:Balance of Power 1990 - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo