Star Legions
Star Legions - náhled

Velitele pozdravů! Vy jste přiřazení aby přikázali dobyvatele lodi bitevní, vaše flotila se skládá z několika torpédoborců, transportních

...

Steg the Slug Recenze

Recenze | Screeny


Na první pohled tato hra nemuset se zdát jako cokoli zvláštní, ale věřit mi to je. Vy hrajete Steg střela který je opatrovnice dětí pro celá místní Tyungunz. Co je přesně Tyungun, možná, že bys mohl zeptat se. Dobře Tyungun je trochu bílý a zelený červ, a vy potřebujete aby dali je k spánku.

Herní myšlenka je velmi jednoduchý. Vy potřebujete aby dali určitý počet Tyungunz spánku na každé úrovni aby mohl postupovat k další. Červové jsou vždy daleko od jejich postelí a tak vy potřebujete aby dopravili je k "východu". Toto je udělané foukající bublinou kolem každé/ho. Toto bublina pak nažene nahoru, zatímco vy foukáte nový pro poslat další červa létání.

Tak co dělá tuto hru tak zvláštní? Hezká grafika je definate plus, ale skutečná podpora leží v myšlení zapojený do řešení každé úrovně. Si všimnete že Steg může plazit se na každé rovinné ploše (včetně střechy), ale můžete také najít uspořádaný málo přístrojů kolem každé úrovně, jako mechanické nohy nebo jetpack. Ale dokonce s těmito, hra je tvrdý. První pár úrovní je snadný, ale to je jen učit vás základy.

Hra je také vybavený heslovým filtrem, tak vy můžete začít od předchozí dokončené úrovně kdy vy zemřete.

Pokud jde o ovládací prvky.. Vy pohybujete s kurzory-klíči, zvednout položky jako květiny, jablka a přístroje se šipkou dolů, a foukáte bublinky s volným místem.

Pokud se vám líbí platformní hra která bude vyžadovat myšlení, a stále je dobrá veselá zábava, pak to je hry pro vás!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Big Red Software

Obrazek:Steg the Slug - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo