Hidden And Dangerous Deluxe
Hidden And Dangerous Deluxe - náhled

Vynikající hra Hidden And Dangerous je dílem společnosti Illusion Softworks, která později vydala hry jako Mafia, Viectong. HaD přinesl této

...

Avish Recenze

Recenze | Screeny


Avish! Hledání východu je platformní/ hra hádanky v žíle Lemmings a Arkanoid. To bylo udělané v roce 1993 herní společností v Izraeli (ano to je pravda, Izrael) nazvaný BUG multisystém Ltd. To bylo původně v Hebrejci a je jedním z jediných her vůbec kdy udělaný v Izraeli pro Izrael. To nebylo prodané na dlouho, ale zatímco to byli to byli vysoce úspěšný mezi Izraelci protože to byli tak jedinečný. Kvůli jeho popularitě, anglická verze byla udělaná a posílaný k Spojeným státům. Tak kdy vy hrajete toto, vy hrajete moc jedinečnou hru.

Příběh je dost detailní a uspořádaný pro platformní hru hádanky. Vy hrajete roli izraelského profesor pojmenovaného profesor Avish, kdo je špičkový univerzita instruktor. On přišel do města pro setkání přednášky před chomáčem lidí. On je pozvaný aby zůstal v jistém hotelu, a on přijímá. Kdy on budí z jeho první noci v hotelu, on najde se ještě v jeho pyžamech v podivném hradu plném zamčených místností. Profesor se daří najít klíče a vrátit se do posluchárny. On udělá to podporovat, a namísto tématu setkání, on rozhodne se vyprávět o jeho dobrodružství. On vzal obrázky ze všech místností na hradě s jeho poklesovou kamerou, ale zapomněl jak on vystoupil z místností. Musíte pomáhat Avish úniku z každé/ho z místností. Jestli vy uděláte to , lidi v pokoji bude ohromený a budou tleskat, ale jestli vy nějak zaneřádíte, budou vysmívat se chudému profesor. Vy máte široký okruh věcí použít aby unikly, včetně tanků helia, sbíječka, a dokonce deštník. Tam jsou také cizí kreatury kteří budou prosit zastavit vás. Někteří dokonce budou jíst vás. Tak uvést do chodu a pomáhat profesor.

Grafika v hře je prvotřídní a je zobrazení aby zdokonalil dokonalost pixelu. Žádné trhliny vůbec. Profesor je také odborně animovaný, které je poklepání na zádech pro "amatéry" kdo vytvořil hru. Zvuk je také velmi dobrý, a je ve skutečnosti více wav kvality než midisukně. Herní hra je velmi dobrý, a moc návykový. Vy můžete projít mnoho hodin hrajících této hry. Každá úroveň je vytvořený z bloků viděných v Arkanoid, a musíte projít je a najít klíč k dveřím. Jestli vy najdete sebe jste přilepili kdykoliv, tisk ESC spustit znovu úroveň. Thge ovládací prvky jsou: klíče k šípu pohybovat, stojí blízko něčeho nízký a vytlačí šíp aby skočil, tiskový mezerník aby zvedl položku, tisk vstoupí použít položka.

Použít výtah nebo blok se šípy na tom, skočí na to a stiskne šipku dolů, pak stlačte a drží klávesu "šipku nahoru " jít nahoru. Já jsem těšil se z této hry moc moc, a nemá v plánu zbavit se toho kdykoli brzo. Tak, zakončit, já dám tuto hru přímý 5. Žádná cesta kolem toho, tato hra je jen příliš mnoho veselé zábavy.

Toto hra jen pracuje v DOSBOX, tak musíte spustit to v tom. Ve VDMS zvuku to zobrazuje chybu, a nebude hrát, stejná pro XP uživatele.


Rok vydaní: 1993

Vydali: BUG Multisystem Ltd.

Obrazek:Avish - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo