Waterslide Island
Waterslide Island - náhled

Waterslide Island je arkáda s poněkud netradičním námětem - ježdění na tobogánu! O její vznik se zasloužil pouze jeden vývojář Jeff Boller,

...

Super Solvers - Treasure MathStorm Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra poněkud se stát s posedlostí pro mě abych našel. Já jsem byl našel doslova každou další hru v extra výpočetních zařízení sériích (a několik které nebyly) hledající tento. Tak to bude obtížný aby recenzovalo to objektivně.

Potom, co bylo poražený v pokladové hoře pán zla rozhodlo změnu byla v pořádku. A změna počasí, to jest. On pokryl horu v sněhu s povětrnostním strojem a zmrazil trůn on nemohl dostat v poslední hra. Výsledek byl že všechny stroje v horách se zbláznily.

Vaše práce je aby zjistila poklady, pomáhat opravit stroje, a tát horu. Skřítci jsou zpět k pomáhat, ale tentokrát jejich ohnisko je na matematice. Zachyťte skřítka se svitkem v jeho ruce, odpovědět na problém, který on dává vám, a navíc k několika mince vy budete učit se / se dozvíte kolik sněhových koulí aby hromadily společně najít dárek. Vy budete chtít dostat tak mnoho dárků jak vy můžete na každé úrovni. Také, v každé úrovni hory tam je výzva že musíte řešit aby dostali k další úrovni. Střídavě mohl bys koupit části aby dostaly k další úrovni v obchodu, ale dáváte si pozor protože vy můžete vyčerpáte zásobu mincí nemohou koupit více sítí. Jestli vy vyčerpáte zásobu sítí příliš vy jste nemající štěstí.

V obchodu vy musíte koupit věci s přesnou změnou, význam budete muset dát čtvrtiny, desetníky, nikly a peníze na stole k úhrnu toho co vy kupujete. Většinou vy budete chtít koupit sítě, ale jsem byl tam několikrát že já mám po krk dělání hodinové hry.

Na vrcholu hory, kterou vy potřebujete aby dokončili pořadí monstra ve dveřích projít, pak dát poklady, které vy jste našli v hrudi a to je stáhnou se horu opakovat. Vy dostanete se do držet jeden poklad vždy horu. Ale dát si pozor, pokladový sbírání může být návykový a dívej se na váš sklad naplnit může být nenadále odměňující.

Tam byly jisté překvapující elementy, navzdory skutečnosti, že toto hra přišla po Treasure Mountain a zdvojuje hodně herních-zábavných elementů. Pro jeden, MathStorm neroluje. MathStorm dělá vám dovolí pohybovat trochu rychlejší klouzáním. Také, vy můžete si hrát s vašimi hračkami najednou namísto jeden po druhém.

Pokladový MathStorm je dobrodružství matematiky zaměřené na ve věku 5 - 9. To bylo přepracované pro okno CD-ROM v roce 1992 se zvětšenou grafikou a zvukem, jestli vy můžete najít to.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Learning Company, The

Obrazek:Super Solvers - Treasure MathStorm - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo