Wishbringer
Wishbringer - náhled

Už jste někdy udělali přání a mělo to splní se? Dobře, jestliže ne, která moc je nyní udělený vám v Infocom- ovo 1985 textový titul, Wish

...

Asterix - Operation Getafix Recenze

Recenze | Screeny


Asterix - operační Getafix byl udělaný v roce 1989 a má velmi dobrou grafiku na tu dobu, ale zvuk byl udělaný pro nějaký podivný hardware já nemohu soupeřit s, tak já jen dostanu příležitostné rány zvuku. Další problém je to, že hra pomalu běží v DOSBOX, a vzdálený příliš rychle ve Windows XP nebo s VDMSOUND. Já jsem nemohl dokonce dostat Moslo spustit to řádně. Tak já táhl starý 486 ze suterénu aby hrál hru. To pracovalo jen pokutu.

To je akční/dobrodružná hra s daleko víc akcí než dobrodružství v tom, ale začíná to být moc opakovaný. Jděte ven, najděte materiál, bojoví lidi a zvířata postupem času, vrátit materiál, zjistí to není co vy opravdu jste potřebovali a začít celou věc přes... Ale nechat mě dárku hru podrobněji v každém případě.

Vy jste Asterix, jediný osoba levý v gálijské vesnici s nějakým zdravým rozumem! Druid Getafix měl obrovský menhir snížený na jeho hlava (děkuji vám, Obelix) a musíte vyléčit ho. Aby dělal tak, musíte sbírat přísady že on chce a přinést jim jemu.

Vy můžete najít přísady všude. V lese, ve vesnici (vy musíte koupit ti) nebo dokonce v římském táboře. Vaření dávka bere místo k daleko levé straně vesnice. A vařící kurzor hrnce automaticky zdá se a dovoluje vám míchat 3 přísady. Kdy dávka je udělaná buď Druid nebo zajatá Říman může zkusit to.

Ale zatímco to je dějící se, tam je věštec ven dostat vás všechny. Jakmile vy vstoupíte do chaty vašeho šéfa, vy se setkáte s tímto vlkem- podobným podvodníkem. On se usadí v čisté v lese, kde místní obyvatelé přinesou jídlo jemu aby mohlo dovědělo se o jejich budoucnosti.

Jako já jsem zmínil se o předtím, tam jsou nějaký věci, které potřebujete aby koupili a pro které vy potřebujete peníze. Vy můžete hrát kostky s věštcem nebo s Římané v táboře (oni vždy hře první). Pohybujte myší aby třásla a potom kliknutí na pravou klávesu aby hodilo. Jestli vy vyhrajete, vy dostanete bohatší. Ale dávat si pozor, měl bys opravdu hrát kostky s Římané, protože jestli vy prosíte nutit vaši cestu do jejich tábora, oni budou pravděpodobně obnosit vy. Vy nemáte kouzelný nápoj.

V nějakých částech lesa vy se můžete setkat s černými zvěřemi a létající ryba (tvůj přátelé si jsou ve vlasech znovu). Vyhněte se stávejte se hit nebo vy ztratíte život body. Na druhé straně, vy můžete prosit dostat kance a zisk body. Musíte udeřit na kance aby dělal to.

Vy také dostanete se do bojovat s Římané (co Asterix je jako jestli nemohl?). Vy bojujete s funkčními klávesami: F1 podotýká nahoru a rozptyluje Říman, F2 dá mu plácnutí, F3 dodá hezký úder a F4 posílá jemu do široký modrý onde.

Další příkazy v hře jsou vstup aby skočil, vstoupit do budovy nebo koupit něco a prostor aby potopil nebo zvednout.

Kdy vy najdete pravou kombinaci přísad, vy vyléčíte druidský a to je to.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Coktel Vision

Obrazek:Asterix - Operation Getafix - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo