Lunar Command
Lunar Command - náhled

Představa ježdění do měsíce jednou zachytil představivosti lidí po celém světě. Kdysi umělci si představili zelená žili na měsíci. Pozděj

...

Discworld Recenze

Recenze | Screeny


Discworld (neboli Discworld: The Trouble With Dragons) je adventura vyrobena méně známými firmami Teeny Weeny Games a Perfect 10 Productions v polovině roku 1995. Jěště si pamatuji obálku této hry v časopise SCORE.

Hra se inspiruje knihou, kde město ovládne vyvolaný drak. Hlavním hrdinou je "mág" Mrakoplaš, nejhorší mág všech dob s mizivými magickými schopnostmi a jako jediný na univerzitě je tedy postradatelný a je tedy vybrán, aby se s drakem vypořádal.

Hra má kompletní dabing, což v době vydání nebylo samozřejmostí. Co se týče obtížnosti je to velice obtížná hra a generace dnešních teenagerů by v lepším případě po 5. minutách hraní začala ťukat do googlu "discworld návod", v horším případě zcela smazala. Holt to nebyla rychlokvaška jako dnešní hry typu Call Of Duty, které si koupíte za 1000Kč a za přejedete ji za jedno odpoledne. (Ano, můžete namítnout, že zde jde hlavně o multiplayer, ale mohl bych vyjmenovat desítky her které ho nemají a za pár hodin ji máte dohranou (Mafia 2...)


Rok vydaní: 1995

Vydali: Psygnosis Ltd.

Obrazek:Discworld - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo