Karateka
Karateka - náhled

Díky odhadu nějaké vchodu informaci byla přidaný: Toto hra byla udělaná žádným jiným než Jordánský Mechner. Jordánský Mechner byl víc nez

...

Animal Math Recenze

Recenze | Screeny


Toto jednoduchá hra je navržený k tomu, aby představila čísla dětem. Hráč je daný do jednoduchých úkolů a řešení by mělo zlepšit nějakou základy zručnost s čísly a matematikou.

Čísla jsou prezentován jak zvířata a tam není žádná chybná odpověď. Také, odpovědět jednoduše vy musíte psát jedna-číslicová nebo dvě-číslicová čísla. Po 8 správných odpovědích vy dostanete slovo chvály a slyšet krátký nápěv. Pak vy začnete nové kolo a úkoly jsou mírně pilněji pak předtím. Přesněji, čísla bude pomalu zvýší a vy pomalu učíte se / dozvědět se čísla a základní operace matematiky.Dohromady, děti by měly přizpůsobit se této hře rychle.

Hra je rozdělený do 4 částí:1. Spočítejte Objects2. Počítejte Sequences3. Addition4. Odčítání

v první části vy budete učit se typová čísla. Vy budete ukázané obrázky zvířat a vy musíte spočítat obrázky.Pak vy musíte napsat správné číslo na vaší klávesnici a tiskovém ' vstupu ' . Po chvilce měl bys být schopný správně rozpoznávající čísel. Druhá část je jediná část bez zvířat a jediný část kde vy uvidíte čísla vyšší než 20. Hráč obdrží 4 čísla v řadě a musí hádat další. Po hrajícím těch dva částech po nějakou dobu hráči by bys měl učit se spočítat čísla až do 100 řádně.

V třetí a čtvrtina vy budete učit se / se dozvíte základní operace matematiky dodatku a odčítání.Hráč je ukázané dvě skupiny zvířete obrázků s ' +' nebo ' -' mezi, v závislosti na které části jste vy hrací.Pokud si přejete opustit aktuální část, kterou vy hrajete jednoduše typ ' q ' namísto odpovědi.Aby mohla vystoupit hra, budete muset tisknout ' Ctrl' + ' přerušení'.

Hra má hrubou grafiku třebaže je to velmi starý. Tam je jen jeden nápěv který hraje na začátku hry a mezi okruhy. Také, nápěv nemůže být přerušený který může být málo nudný dokonce pro předškolní děti.

Značka z 1 by měla říct vám že hra je velmi jednoduchý a tam není moc varianty uvnitř. Nicméně, to dělá mít vzdělávací účel. Doporučený pro děti předškolního věku jen.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Donald Pavia

Obrazek:Animal Math - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo