Wolf
Wolf - náhled

Wolf je moc chytře udělaná zvířecí simulace. Když jsem poprvé hrál to, jsem zapůsobil na mne s množstvím úsilí návrhářové dali do hry aby

...

Games - Winter Edition, The Recenze

Recenze | Screeny


Epyx byl známý jejich vynikajícími sportovními hrami (většinou olympiádami). Tady je ještě další jejich sportovních her. Tentokrát zařizujeme vy do Calgary, kde jamajský tým bobu (pamatuje si chladný Runnings) udělal jeho debut!

Otvírací sekvence je slibná. Grafika jsou pevná a měla dost barev (jejich předchozích zimních her byly ještě CGA) a dokonce nápěv je docela dobrý (i když to je z PC mluvčí). Bohužel hra je poněkud horší pak s většinou jejich sportovních her.

Zde jsou události:

Napříč terénem nechejme vy soutěžíte s dalším hráčem a vidět kdo je první přes zemi (docela neumělecké, prostě tiskové zanechal nebo právo).

Sáňkovat je náhrada za každého chtějící trhnutí-sáně. Vy dostanete se do začít a potom jednoduše nechat kotevnímu konci kurs (tam není moc více vy můžete dělat).

Svah začíná pěkný s vámi začínání kurs s nádherným pozadím. Dobře brzo vy dostanete 3D jako pohled na vrata vy musíte se míjet v mezi jinak (to je jediná opravdu příjemná událost).

Rychlobruslení by měl být veselá zábava, ale to je těžké držet rovnováhu, tak vy budete jen pokračujete v udeřit na váš vzadu.

Krasobruslení bylo velmi zlepšené od jejich předchozí hry, ale to ještě není veselou zábavu. Vy dostanete se do vybrat si nápěv vy budete vykonávat vaše číslo také, vybrat elementy vy ukážete a potom vy dostanete se do bruslit ale ovládací prvky jsou hrozné).

Slalom nebo lépe řekl paralelní slalom nechejme vy soutěžíte s dalším hráčem. Kurs je moc uninspired a vy jednoduše potřebujete aby vyhnuli se vratům.

Lyžařský můstek znovu uvádí asi 3D animace, ale to není to snadný ve skutečnosti skočit. A potom ještě vy musíte přistát.

Dohromady toto není velice legrační hra. Epyx dělá mnohem lepší v minulosti. Myslím, že 2 je téměř velkorysý.


Rok vydaní: 1988

Vydali: Epyx, Inc.

Obrazek:Games - Winter Edition, The - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo