Pacman (Pac-Man)
Pacman (Pac-Man) - náhled

Pac-Man je japonská plošinová počítačová hra vyvinutá společností Namco. Poprvé byla uvedena v Japonsku 22. května 1980. Brzy se stala velic

...

Ancient Land of Ys Recenze

Recenze | Screeny


Starověká země roků od Falcom Nihon byl uvolněný v roce 1989, a je první v sériích sedmi videohry, nejposlednější kterých byl uvolněný v roce 2003.

Starověká země roků je nastavený v regionu známém jako roku. Lidi roků byli průměrného bohatství a žilo v klidu. Dávno, rolník objevil drahý kov pozdější známý jako kureria při zemědělství, a on sdílel bohatství s jeho spolu - lidmi. Oni zbohatli a úspěšný, ale toto skončilo kdy živelné pohromy zničily zemi roků. A prorok řekl lidi , kteří příčina pohrom byly kureria, a tak lidi vzali všechny kureria, které oni těžený a zapečetěný to v jeskyni použití kouzla, chráněný dvěma kamennými sochami bohyní roků.

Čas prošel, a život v roku vrátil se normálním. Nicméně, zlý kouzelný Malificus ukradl Six svazky roků, knih které obsahovaly tajemství kureria. Malificus vyčarované zlé kreatury aby terorizovaly rok, a dal pět šesti knih k jeho nejmocnějším sluhům. Aby mohl obnovit mír roku, musíte porazit Malificus a jeho 5 sluhové a znovu získat knihy.

Starověká země roků je 3. osoba horní real - time akční RPG. Váš znak je šermíř který je obviněný z vracení roků míru, a tak musíte najít si cestu k zastavit Malificus. Po cestě, vy se setkáte s mnoha lidí kdo může dát vám hledání aby plnila jak vy cesta přes rok.

Boj je relativně jednoduchý v starověké zemi roků. Jakmile vy dostanete vybavený mečem, vy jenom vstoupíte do nepřítele aby napadl to. Záviset na tom jak vy přiblížíte se k vašim nepřátelům zjistí, jestli, že vy vezmete poškození při boji. Proto, to je nejlepší vstoupit do vašich nepřátel zezadu nebo vedle. Aby mohl redukovat poškození, které vy vezmete z útoků nepřítele, vy můžete vybavit štíty a obrněnými jednotkami. Třebaže vybavení může být koupený ve městě, obyvatelé roků často mluví o lepších zbraních a obrněných jednotkách jinde. Jestli vy vezmete poškození, vy můžete pomalu obnovit HP postavením ještě. Toto bude pracovat v divočině, města, a v nějakých žaláři úrovních, a vyžaduje zvláštní prostředky aby pracovaly na dalších místech.

Jak vy bojujete s monstry a kompletními hledáními, vy získáte zlato a zkušenost. Po dosahující stanoveného množství zkušenosti, váš znak bude mít víc HP, jednat více poškození v boji, a vzdorovat více poškození. Každé zabití, které vy uděláte automaticky přidá k vašemu zlatu.

Vedle zbraně, štíty, a obrněné jednotky, můžete najít nebo koupit zvláštní položky aby pomohly při vaše hledání. Například, křídlo dovoluje vám vrátit se do města téměř odkudkoli v roku, zatímco zrcadlo zastaví se nepřátele dočasně, ale může rozbít po někteří užívají. Vy můžete také koupit hojivé dávky které okamžitě obnoví vaše HP, ale můžete jen nést jeden po druhém.

Kobky jsou veselá zábava aby navigovala a prezentovat docela množství výzvy. Falešné zdi, tajné dveře, a teleportation sochy jsou několik málo rysů žaláře nalezeného v hře. Výzva nejen leží v překonání monstra v kobkách, ale také nález něčí průchodu bludišti. Grafika a hudba jsou dost dobrý daný věk hry. Monstra, NPCS, a krajiny jsou dobře-detailní, a jednoduchá ještě přitažlivá hudba dělá hodně aby převésta náladu hry.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Nihon Falcom Corp.

Obrazek:Ancient Land of Ys - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo