Zaxxon
Zaxxon - náhled

Každý, kdo vyrůstal v sedmdesáti a osmdesátá léta znají to. Zaxxon! Arkáda klasický ze Sega že my jsme utratili téměř všechny naše peníze

...

American Gladiators Recenze

Recenze | Screeny


It byl A dlouhá doba od té doby, co já měla posledního viděla americký Gladiators. Pro všechny vás mladší druhy venku, to byla přehlídka kde lidi museli probít překážky za účelem dostat body. Na způsob, jakým tyto svalnatí chlapi a děvčata by prosila bránit jejich postupu jednomu byl nebo dalšímu.

A tady je hra založený na tom TELEVIZNÍM POŘADU.

Vy můžete vybrat buď turnaj nebo hlavu směřovat hru a můžete si vybrat vaše pohlaví (a mimo kurz jméno).

A směřovat do hlavní hry míní budete muset hrát proti lidský oponent, ale toto neznamená vy přímo budete čelit tomu oponent. Vůbec ne. To znamená, že vy a jeden druhého osoba bude čelit všem výzvám přehlídky a lepší člověk dvou vyhraje cenu.

A turnaj znamenat, že budete muset být lepší pak sedm dalších počítačových hráčů, znovu všechny pokus o porazit gladiátory (vždy řízený počítačem).

Výběr pohlaví opravdu nemění cokoliv. Události a úroveň potíže je stejná; jen pixely vypadají mírně rozdílné.

A v případě vy potřebujete aby vyhnuli se být střelené gladiátory, tlouct jeden z nich v tváří v tvář boj, houpání a výstup a dokonce válení projít je. Tam je sedm události všechno dohromady a všechno jsou poněkud veselá zábava, ale nejlépe vypadající zdaleka je tváří v tvář bitva na vrch pilířů.

Jestli vy vyhrajete událost vy dostanete 10 body, jestli vy jednoduše přežijete, že vy dostanete 5 a jestli gladiátor dostává vás, vy dostanete nic.

Vy můžete vidět všechny 8 gladiátory a číst jejich osobní data na začátku hry (počínaje dámami), nebo vy můžete číst zahrnutou příručku (třebaže pak vy minete obrázky, zvláště jeden z dam).

Dohromady to je poněkud legrační hra založený na poněkud legrační přehlídce a to může přinést vám několik odpoledne hloupé relaxace, ale to je nikterak ohromná klasika. Jen průměrná věc aby dala mysl v pohodě, zatímco vaše prsty dělají práce.


Rok vydaní: 1992

Vydali: GameTek, Inc.

Obrazek:American Gladiators - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo